زن کشته شدن خودش پس از بحث با شوهر برای تلفن همراه جدید

زن کشته شدن خودش پس از بحث با شوهر برای تلفن همراه جدید – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 19:18 IST | PTI | دهلی نو

زن ریخت و نفت سفید نفت و مجموعه ای از خودش را در حال سوختن در روز چهارشنبه هنگامی که شوهرش از او خواست تا صبر کنید چند روز برای خرید یک تلفن همراه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دهلی نو: یک زن به اتهام خودکشی با تنظیم خودش را به آتش کشیده و پس از بحث با شوهر برای تلفن همراه جدید خود را برای کودکان و کلاس های آنلاین در جنوب دهلی میدان گڑھی پلیس گفت: روز پنج شنبه.

Jyoti Mishra, 29 ریخت و نفت سفید نفت و مجموعه ای از خودش را در حال سوختن در روز چهارشنبه زمانی که شوهرش Parmod میشرا خواسته او را به صبر کنید چند روز برای خرید یک تلفن همراه است. پذیرفته شد و به Safdarjung بیمارستان با 90 درصد سوختگی و تسلیم در صبح روز پنج شنبه گفتند.

“قربانی تا به حال جدی سوانح سوختگی است. زن گفت: در بیانیه ای که او تا به حال بحث با شوهر به دلیل که او در زمان افراطی گام” معاون کمیسر پلیس (جنوب) Atul Kumar Thakur گفت.

اظهارات برادر Chander Shekhar Pandey, شوهرش و همسایه خود را به Munna Sharma ثبت شده است. برادر خود را افزایش نمی دهد هر گونه سوء ظن است. پلیس گفت که آنها در بر داشت یک پلاستیک می تواند و matchsticks در نقطه ای. این Mishras ازدواج کرده بود به هفت سال و دارای دو فرزند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de