در آخرین مرحله از بارداری ایجاد می کند هند برای اولین بار COVID-19 تست کیت

در آخرین مرحله از بارداری ایجاد می کند هند برای اولین بار COVID-19 کیت تست – اخبار

انتشار: Mar 30, 2020, 13:46 IST | PTI | پونا

Minal Dhakave Bhosale به هنگام تولد به یک دختر بچه فقط یک روز قبل از ارسال این کیت به مقامات برای ارزیابی

Minal Dakhave Bhosale. Picture/Minal Dakhave Bhosale-Facebook

Minal Dakhave Bhosale. عکس/Minal Dakhave Bhosale-Facebook

Virologist Minal Dakhave Bhosale led, از جلو به ایجاد هند برای اولین بار coronavirus تست کیت حتی زمانی که او در آخرین مرحله از بارداری خود را.
Bhosale تلاش پرداخت قیمت با تیم او ارائه کیت تست در زمان ثبت از شش هفته.

Bhosale به هنگام تولد به یک دختر بچه فقط یک روز قبل از ارسال این کیت به مقامات برای ارزیابی است. “آن را مانند تولد دو نوزاد” Bhosale گفت PTI از طریق تلفن. این virologist گفت: هر دو این سفر – که اتفاق افتاده به صورت موازی – نمی شد بدون چالش. “وجود عوارض بارداری در حالی که کار بر روی کیت تست بود. کودک تحویل داده شد از طریق سزارین,” او گفت:.

Bhosale گفت که او احساس کردند که آن را زمان مناسب برای خدمت به مردم برای کمک به آنها در مبارزه با کروناویروس تهدید. “من مشغول به کار بود به مدت پنج سال در این زمینه و اگر من کار نمی کند در شرایط اضطراری زمانی که من خدمات هستند بیشتر مورد نیاز پس از آن چه استفاده می کنید ؟” او گفت:. هر چند Bhosale قادر به بازدید از دفتر به دلیل بارداری او هدایت یک تیم 10 نفر مشغول به کار بر روی این پروژه در Mylab کشف در پونا. قوی اوراق قرضه جعلی با این تیم در طول سال و حمایت خود را از آن ساخته شده ممکن است, او گفت:.

شرکت بنیانگذاران Shrikant Patole گفت: درست مثل مواد مخدر کشف, کیت های آزمایش بیش از حد از طریق بسیاری از کنترل کیفیت به منظور بهبود دقت. او اعتبار Bhosale برای موفقیت پروژه است.
این COVID-19 کیت تست تحویل داده شده توسط Bhosale تیم را کاهش دهد و زمان گرفته شده برای ارائه یک نتیجه به 2.5 ساعت از شایع عمل از هشت ساعت است. پیشگام رویکرد به تست بدون به خطر انداختن در نتایج بود به تصویب رسید Bhosale گفت.

این Maylab کیت تست تومان هزینه خواهد شد 1,200 یک چهارم 4,500 تومان هر کیت که دولت صرف شده است در تست تا کنون. “من خوشحال هستم که من می تواند چیزی برای کشور” Bhosale گفت.
از جمعه تنها 27,000 از 130 کرور مردم مورد آزمایش قرار گرفتند به این ویروس در کشور است.

به گفته کارشناسان در مقیاس بالا تست ضروری است چرا که آن را به تنهایی می تواند اطمینان تشخيص COVID-19 و پایین مرگ و میر. این شرکت با اعتماد به نفس از ramping تا این ظرفیت در کارخانه خود در لوناوالا به ارائه یک لاخ کیت یک هفته Patole گفت. او گفت که مقامات در حال کمک به این شرکت از جمله اولویت دادن به حمل و نقل مواد اولیه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de