زن خشمگین به شوهر نقش گلف به جای بازدید از نوزاد در بیمارستان

زن خشمگین به شوهر نقش گلف به جای بازدید از نوزاد در بیمارستان – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 16:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک پست در ق زن از او خواست خوانندگان در پایان اگر او بیهوده گویی در مورد شوهرش رفتن به بازی بازی های ورزشی است که در سمت چپ اینترنت تقسیم

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک زن که تحویل او فرزند سوم به تازگی ranted آنلاین در مورد چگونگی شوهرش امید بستن به بازی گلف به جای پیوند با خود زودرس ، در یک گزارش توسط آینه.co.زنان بریتانیا, زن از او خواست خوانندگان در ق در مورد او بیهوده گویی و گفت که شوهرش رفت به بازی بازی های ورزشی.

به ‘خسته’ این زن تا به حال دیده نشده از نوزاد در روزها و نمی توانست درک کند چرا او می خواست به صرف زمان با دوستان گلف خود را به جای پیوند با پسر خود. او گفت که او نمی باید یک بارداری طبیعی به عنوان یک پارگی در کیسه آمنیوتیک در 30th هفته تا به حال خود را محدود به یک تخت بیمارستان برای یک ماه.

در میان این عارضه یک تراژدی هم زده خانواده خود را که بدتر از این وضعیت. زن گفت: او از دست پدر او در قانون فقط دو روز قبل از او رفت و به کار. او تحویل داده و فرزند سوم او در 34 هفته و پس از آن او بلافاصله به نوزاد Intenstive Care Unit (NICU). پس از او مرخص شد, او در خانه ماند و با او دو نفر دیگر کودکان در حالی که شوهر او رفت و به کار خود می روم او را در زمان کمتر به دیدار او نوزاد بود.

اما او برای پیوند با نوزاد تا آنجا که او می تواند در کمتر زمان او با او. او گفت: “من پمپاژ شیر هر سه ساعت به خاطر من احساس می کنم این تنها راهی است که من قادر به کمک به کودک در این مرحله”. اما مراقبت از نوزاد در بیمارستان و دو فرزند در خانه و به تنهایی و عزادار برای یکی از اعضای خانواده قرار دادن دندانه در ارتباط است.

زن گفت که شوهرش هنوز به پایان رسید تا رفتن برای گلف با دوستان خود را بلافاصله پس از حضور او در مراسم تشییع جنازه پدر به جای صرف وقت با نوزاد که irked زن همیشه بیشتر است. هنگامی که او مواجه با او در مورد مشکل او گفت که او می خواست می شود قادر به معاشرت به مدت سه ساعت به دور از تنش در خانه و بدون احساس بد است.

شوهرش نیز او را به نام ‘مضحک’ برای اجازه می دهد خودش را به برخی از زمان برای خودش که به او گفت: “من احساس می کنم آن را کاملا مهم است به بیرون رفتن و انجام کارها برای خودتان است که شما لذت بردن از اما نه زمانی که شما فقط به حال یک کودک سه روز پیش”.

در پست او در ق که در آن او روایت او مصیبت کاربران به نظرات. برخی از خواسته مرد را به مصالحه در حالی که برخی از طرفه با او. یک کاربر گفت: “او می تواند هر هفته ؟ مانند یک میدوی سازش. “اگر او معمولا یک بار در هفته… من احساس می کنم در حال حاضر شما در یک وضعیت که در آن ‘معمول’ فقط میخوام کار کردن. کاربر دیگری پیشنهاد “شاید شما می توانید یک پرستار بچه بنابراین شما می توانید رفتن به بیمارستان و او می تواند زمان برای پاک کردن سر خود را”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de