زن متوجه می شود او یک انسان در طول درمان در بیمارستان کلکته

زن متوجه می شود او یک انسان در طول درمان در بیمارستان کلکته – اخبار

انتشار: Jun 26, 2020, 18:53 IST | PTI | کلکته

زن نیز تشخیص داده شده با ‘حساس نبودن به آندروژن در سندرم’ — یک بیماری است که در آن یک فرد متولد شده است از نظر ژنتیکی مرد اما همه صفات فیزیکی یک زن

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

کلکته: سی سال او به رهبری یک زندگی عادی و بدون عوارض تا زمانی که به تازگی هنگامی که پزشکان در حالی که درمان او را برای درد شکم او کشف کرد که یک مرد مبتلا به سرطان بیضه.

با کمال تعجب او 28 ساله و خواهر که تحت تست های لازم پس از وحی نیز تشخیص داده شده با ‘حساس نبودن به آندروژن در سندرم’ — یک بیماری است که در آن یک فرد متولد شده است از نظر ژنتیکی مرد اما همه صفات فیزیکی یک زن است.

30 سال Birbhum, ساکن ازدواج نه سال گذشته سفر کرده بود بر اساس شهر Netaji Subhas چاندرا بوز بیمارستان سرطان با درد شدید در شکم یک زن و شوهر از سال پیش زیر که بالينی انکولوژیست دکتر Anupam Dutta و فولاد انکولوژیست دکتر Soumen دس او انجام آزمایشات پزشکی و متوجه او “هویت واقعی”.

“از ظاهر او یک زن است. با شروع از صدای او توسعه یافته سینه های طبیعی دستگاه تناسلی خارجی همه چیز این است که از یک زن. اما رحم و تخمدان شده اند وجود ندارد و پس از تولد. او همچنین تجربه نکرده قاعدگی” دکتر Dutta گفت PTI. این یک بیماری بسیار نادر است و می توان در هر 22,000 مردم, او گفت:.

پس از گزارش آزمون نشان می دهد که فرد یک “کور مهبل (واژن)” پزشکان تصمیم به انجام انجام کاریوتایپ آزمایش که نشان داد که کروموزوم تکمیل شد ‘XY’ و نه ‘XX’ به عنوان در بر داشت در یک زن است.

 

“ما به انجام معاينات بالينی و پس از او گله و شکایت از درد شکم و متوجه او تا به بیضه ها در داخل بدن او. یک بیوپسی انجام شد پس که او مبتلا به سرطان بیضه نیز نامیده می شود seminoma,

Dr Dutta توضیح داد.

 

در حال حاضر او تحت chemotheraphy و وضعیت سلامت او پایدار است.

“به عنوان بیضه ها باقی مانده و توسعه نیافته در داخل بدن وجود دارد و ترشح تستوسترون. او هورمون های زنانه از سوی دیگر به ظاهر یک زن” Dr Dutta اعلام کرد.

خواسته در مورد واکنش او به وحی او گفت: “این فرد رشد کرده است به یک زن است. او را به ازدواج مرد برای تقریبا یک دهه است. در حال حاضر ما در حال مشاوره به بیمار و ارائه مشاوره به آنها برای ادامه زندگی به آنها شده اند.”

آن را آموخته است که زن و شوهر سعی کرده بود برای نوزادان چند بار اما شکست خورده است. بیمار دو مادر خاله نیز مبتلا به حساس نبودن به آندروژن در سندرم گذشته انکولوژیست گفت. “این احتمالا در ژن. ما که دو تا از خاله او از طرف مادر نیز رنج می برند از وضعیت مشابه,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK