زن beats شش ماه را به پس از مرگ شوهر حاضر به سبد خرید خود را

زن beats شش ماه را به پس از مرگ شوهر حاضر به او را خرید – اخبار

انتشار: May 01, 2020, 17:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | آگرا

به گفته پلیس این زن بادی خشم او را در نوزاد به عنوان او نا امید شده بود با استدلال ثابت با شوهرش

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

آگرا: یک دختر 25 ساله دستگیر شده است و برای ضرب و شتم او شش ماه را به پس از مرگ شوهرش حاضر به گرفتن او و فرزندان او برای خرید هولی. به گفته پلیس این زن بادی خشم او را در نوزاد به عنوان او نا امید شده بود با استدلال ثابت با شوهرش بار از هند گزارش شده است.

حادثه اتفاق افتاده در شنبه شب در اوتار پرادش را علیگر منطقه زمانی که زن به عنوان انگشت کوچک شارما خواسته شوهرش راضی به خرید لباس های جدید برای او و کودکان برای هولی اما او حاضر به عنوان او احساس ناخوشی. زن و شوهر گفته می شود بحث و انگشت کوچک بادی خشم او را بر روی نوزاد دختر Soni, خرمن کوبی او را به مرگ. این زوج دارای سه پسر به نام Rishabh.

Rahul سپس با نزدیک شدن به اصالح ایستگاه پلیس و شکایت Pinky. او شده است به اتهام قتل تحت بخش 302 از مجازات.

این Jawan ایستگاه پلیس در شارژ Naresh Kumar Singh شد به نقل از روزنامه گفته است که انگشت کوچک به آنها گفت که او نمی ارتکاب جرم با قصد کشتن نوزاد. او گفت که زن مرتکب جرم و جنایت به عنوان او نا امید شده بود با استدلال ثابت با شوهر و مسائل داخلی. اگر چه او بادی از سرخوردگی او در کودکی او نمی دانم که Soni را Singh اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im