خرید رپورتاژ

با خالص ارزش دلار و 44 میلیارد Mukesh Ambani بالا, هندی, در فوربس میلیاردرهای جهان’ list – اخبار

به روز شده: مارس 06, 2020, 18:33 IST | سرپرستان | بمبئی

Mukesh Ambani صندلی و اجرا می شود $88 میلیارد دلار (درآمد) نفت و گاز, غول Reliance Industries میان هند با ارزش ترین شرکت های

Mukesh Ambani

Mukesh Ambani

Reliance Industries’ رئیس Mukesh Ambani شده است رتبه 17 در جهان آخرین لیست میلیاردرهای فوربس با ارزش خالص $44.3 میلیارد – یک بار دیگر پیشرو چوب خط حساب کردن از هند چشم انداز.

Mukesh Ambani صندلی و اجرا می شود $88 میلیارد دلار (درآمد) نفت و گاز, غول Reliance Industries میان هند با ارزش ترین شرکت های. تکیه Jio امضا کرده است و در بیش از 340 میلیون مشتریان با ارائه رایگان داخلی تماس های صوتی ارزان اطلاعات خدمات و تقریبا رایگان گوشی های هوشمند گفت: این گزارش.

بعدی هند در 34 فهرست سالانه — کهنه بمبئی سرمایه گذار Radhakishan دامنی که تبلیغ به عنوان هند خرده فروشی شاه پس از ماه مارس سال 2017 IPO خود را از سوپر مارکت های زنجیره ای DMart – در دور 65 موقعیت با ارزش خالص $16.6 میلیارد دلار است.

دامنی رو به خرده فروشی در سال 2002 با یک فروشگاه در حومه بمبئی شده است و پس از توقف. اموال خود را نمونه کارها شامل 156-اتاق Radisson Blu Resort در Alibag و محبوب در ساحل مقابل گریز نزدیک به بمبئی با توجه به گزارش.

در 114هفتم موقعیت HCL Technologies, موسس, Shiv ندار است به ارزش $12.4 میلیارد دلار است. هند یکی از پیشرو خیر, ندار اهدا کرده است $662 میلیون به شیو ندار پایه و اساس است.

در حالی که Laney برادران در 116 موقعیت با $12.2 میلیارد دلار ارزش خالص. Srichand و Gopichand در لندن زندگی می کنند و Prakash ساکن در موناکو در حالی که جوانترین خواهر و برادر Ashok دارند نظارت خود را منافع هند از بمبئی. در 138 موقعیت Uday Kotak ارزش $10.7 میلیارد دلار است. او Kotak Mahindra Bank است که در حال حاضر میان هند بالا چهار بانک در بخش خصوصی تقویت شده توسط خود را در سال 2014 کسب ING بانک هند ،

در ماه ژانویه این سال بانک توافق با بانک مرکزی هند بیش از موضوع کاهش Kotak است سهام خود را در بانک به 26 درصد است. مخابرات سرمایه دار خیلی مهم سونیل میتال در 154th موقعیت با $9.5 میلیارد دلار ارزش خالص. اپراتور Bharti Airtel امروز میان هند بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه با بیش از 418 میلیون نفر از مشتریان.

دیگران در آخرین لیست کوروش helen clark است که بنیانگذار موسسه سرم از هند (در 161th موقعیت با $9.2 میلیارد دلار ارزش خالص), Gautam Adani در 162th موقعیت با $9.2 میلیارد دلار ارزش خالص و فولاد سرمایه دار خیلی مهم لاکشمی میتال با $8.9 میلیارد دلار ارزش خالص در 170th نقطه, در میان دیگران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود مقاله رایگان