آرزوی من شادی شما به عنوان موج me goodbye: Neetu کاپور عاطفی توجه داشته باشید که او به خاطر Rishi Kapoor

آرزوی من شادی شما به عنوان موج me goodbye: Neetu کاپور عاطفی توجه داشته باشید که او به خاطر Rishi Kapoor – سرگرمی

به روز شده: May 31, 2020, 07:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Neetu کاپور نیز به اشتراک گذاشته یک شایان ستایش عکس در Instagram حساب با کارگر شوهر, Rishi Kapoor. این throwback, عکس, ویژگی های زن و شوهر خواهری در لباس آبی

Image source: Instagram/@neetu54

منبع تصویر: Instagram/@neetu54

جهان بیدار شد به اخبار وحشتناک مرگ بازیگر کهنه Rishi کاپور در 30 آوریل. Rishi شده بود مبارزه با سرطان پس از سال 2018 است. او فقط یک بازیگر فوق العاده است اما همچنین بسیار پر جنب و جوش و دوست داشتنی انسان است. به عنوان هیجان انگیز به عنوان خود را بر روی صفحه نمایش شخصیت واقعی خود را از زندگی رفتار شد فقط به عنوان سرگرم کننده است.

پس از مرگ او بالیوود مشهور ریخت و احترامات و homages در رسانه های اجتماعی. دختر خود را Riddhima کاپور Sahani شده است های بسیاری از تصاویر در رسانه های اجتماعی حساب پدرش یاد.

به تازگی Neetu کاپور نیز به اشتراک گذاشته دلخراش عکس در Instagram account. این رجعت عکس ویژگی های Neetu و Rishi Kapoor آتش در لباس آبی. “آرزوی من شادی شما به عنوان موج من خداحافظی خدا حافظ در اینجا من در راه من با تشویق نه یک قطره اشک در چشم خود را. به من یک لبخند, من, می توانید نگه دارید در حالی که برای. در قلب من در حالی که من دور (sic)”.

قبل از این بازیگر به اشتراک گذاشته بود یک عکس خانوادگی که نشان می دهد Rishi در شادتر بار با Neetu کودکان, رانبیر کاپور و Riddhima کاپور Sahani و نوه سامارا. های تصویر او نوشت:, “چگونه من آرزو می کنم این تصویر می تواند باقی می ماند به طور کامل به عنوان است (sic)”.

قبل از این Neetu به اشتراک گذاشته بود یک عکس از Rishi با یک نوشیدنی در دست و لبخند بر روی صورت خود را. او عنوان کرد: “پایان داستان ما (sic)”.

Rishi پشت سر گذاشت میلیون ها نفر از خاطراتی برای تمام طرفداران و دوستداران سینما که هرگز نمی تواند فراموش شود. با یک حرفه ای از بیش از پنج دهه و تن از فیلم های پرفروش و کلاسیک ما باید مطمئن شوید که او همیشه زنده و در میان ما!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>