Willingdon باشگاه ورزشی در حاجی علی در COVID مبارزه با خط

Willingdon باشگاه ورزشی در حاجی علی در COVID مبارزه با خط تا – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 07:47 IST | Hemal Ashar | بمبئی

هوش حاجی علی تسهیلات می شود و بخشی از جنوب مرکزی در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر; مادون کار را آغاز و امروز به پایان خواهد رسید در 10 روز

A Narielwala, WSC chairman

یک Narielwala, WSC رئیس

این Willingdon باشگاه ورزشی (WSC) در حاجی علی اتحاد پیوست آن Worli و Mahalaxmi خواهر و برادر برای تبدیل شدن به یک محل در COVID مبارزه است. این باشگاه گرفته شده به عنوان یک مرکز قرنطینه. مناطق zeroed در یک زمین تنیس 250 تخت ICU و دادگاه بدمینتون/اشکوب طبقه به عنوان یک قرنطینه و ریکاوری برای بیماران و پزشکان.

یک عضو باشگاه صحبت در گمنامی گفت: پس از یک بررسی انجام شد به تازگی اخبار در حال گسترش در مورد مجلل باشگاه در حال بررسی توسط مقامات. “در آن زمان برخی از اعضای امیدوار بودند که آن را متوقف خواهد کرد که در آن. اما بدیهی است که گام بعدی در نظر گرفته شده است و یک مرکز قرنطینه در حال حاضر.”

این WSC رئیس یک Narielwala در یک توده اطلاعیه به این باشگاه مطمئن اعضای “وجود خواهد داشت بدون آسیب به سطح تنیس یا بدمینتون دادگاه. پا از ICU چادر در زمین تنیس ثابت خواهد شد به زمین در حاشیه دادگاه ها و بازی سطوح می تواند لمس شود. مصنوعی کفپوش خالی از مواد خواهد شد برای اولین بار قرار داده شده در دادگاه و این خواهد بود که تحت پوشش یک رول بر روی زمین است که مانند کف هر بیمارستان.”

Narielwala گفت که یک نظرسنجی انجام شده در باشگاه برای راه اندازی های اضافی اورژانس بستری شدن در بیمارستان و قرنطینه امکانات است که در آینده بیش از همه بمبئی.

“قبلا ما گفته شده بود که این کار فقط به آماده سازی برای احتمالات که ممکن است بوجود می آیند اگر COVID-19 موارد را از دست. در روز سه شنبه Aaditya Thackeray آمد و شخصا به باشگاه به بازرسی مناطق شناسایی شده توسط باشگاه و تیم راه اندازی این امکانات,” او گفت:.

گزیده ای از پست می گویند Willingdon تبدیل به بخشی از یک درمان تک hub جنوبی-مرکزی, Mumbai. “این مرکز نیز شامل NSCI گنبد و پارک خودرو از چمن باشگاه. یک ICU و قرنطینه تخت تسهیلات در WSC را اضافه کنید به این توپی. علاوه بر این پزشکان و پرستاران شده است اختصاص داده شده به اتاق در یک هتل در نزدیکی این محل اجازه می دهد یک تیم از پزشکان و پرستاران برای پوشش هر سه مکان. این نزدیکی از باشگاه ما به سایت در حال حاضر ایجاد شده است که آن را مکان ایده آل.”

محسوب می شود

Narielwala افزود که “اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای می تواند همچنان تا دسامبر” و وجود دارد بسیار کمی احتمال این باشگاه در حال باز قبل از آن.

“بمبئی محزون می خوانی کوتاه از تخت بیمارستان و حمایت از تلاش های مداوم از کسانی که در مبارزه با این بیماری همه گیر است که چیزی که حق ما را به انجام. کمیته مدیریت به طور کامل حمایت از تصمیم گیری به کمک در هر راه ما می توانیم, و من امیدوارم که همه شما توافق می کنید که این زمان برای ما به ایستادن و شمارش است. من مطمئن هستم که همکاری با مقامات برنده خواهد شد حسن نیت برای باشگاه” او گفت:.

Prashant Gaikwad دستیار شهرداری کمیسر D بخش گفت: “کار بر روی راه اندازی زیرساخت آغاز می شود امروز (شنبه) و قرار دادن خواهد شد تا 10 روز پس از آن مردم خواهد شد نقل مکان کرد.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im