Will Smith, جوک سرزنش فیلم برای coronavirus ‘اطلاعات’

Will Smith, جوک سرزنش فیلم برای coronavirus ‘اطلاعات’ – سرگرمی

انتشار: Mar 20, 2020, 15:29 IST | سرپرستان | بمبئی

ویل اسمیت و شوخی است که فیلم من افسانه هستم مسئول “بسیاری از اطلاعات غلط” در اطراف coronavirus همه گیر

Will Smith

ویل اسمیت

ستاره هالیوود ویل اسمیت شوخی کرده است که فیلم “من افسانه هستم” مسئول “بسیاری از اطلاعات غلط” در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

51 ساله بازیگر در مورد بحران بهداشتی در آخرین قسط از همسرش, Jada Pinkett Smith Facebook تماشای نمایش “قرمز جدول بحث” همراه با دختر خود Willow Smith, پسر Trey اسمیت و جادا مادر آدرین Banfield-Jones, گزارش aceshowbiz.com.

در طول چت, بازیگر کنایه آمیز است که او احساس وضعیت کنونی نشان دهنده آخرالزمانی فیلم اکشن در مورد یک دانشمند است که آخرین انسان بازمانده از طاعون با اسمیت شخصیت به دنبال معکوس کردن اثرات ویروس ها با استفاده از خود سیستم ایمنی خون.

“من می خواستم برای انجام این کار از آنجا که در سال 2008 من” من افسانه هستم “و من احساس مسئول بسیاری از اطلاعات غلط” به “علاءالدین” ستاره گفت: قبل از اینکه خانواده مورد بحث و بررسی ویروس.

Pinkett گفت: “فقط مانند دیگر خانواده ها در سراسر جهان ما در حال تلاش برای حرکت به تمام اطلاعات وجود دارد در مورد COVID-19” را به عنوان او گفت: خود را 21 ساله پسر Jaden Smith غایب بود از بحث “از آنجا که او یک انسان مسئول و اجتماعی فاصله.”

او افزود: “او انجام شده است بسیاری از رفت و آمد و اصلی نگرانی شده است در مورد Gammy (آدرین) بنابراین او تصمیم به ماندن در خانه و او در واقع دستورات.”

اذیت کردن قسمت در توییتر صفحه Pinkett نوشت که خانواده امیدوار بودند به “برخی از سوالات پاسخ داد:” در مورد این بیماری خود را نشان می دهد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>