خواهد IPL را در این سال ؟ در اینجا چیزی است که عرفان Pathan احساس

خواهد IPL را در این سال ؟ در اینجا چیزی است که عرفان Pathan احساس – ورزشی

انتشار: Jun 19, 2020, 12:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مصاحبه ای با یک کانال سابق هند هاي عرفان Pathan, مذاکرات در مورد امکان از IPL در حال وقوع در سال 2020

Irfan Pathan

عرفان Pathan

عرفان Pathan به تازگی به اشتراک گذاشته دیدگاه خود را در مورد شانس و یک لیگ برتر احتمالا اتفاق می افتد گاهی اوقات این سال است.

صحبت کردن به طور انحصاری بر روی Star Sports Cricket متصل پاتان گفت: “من فقط با خواندن بیانیه دیروز که آنها در تلاش هستند تا بهترین خود را به یک IPL. همه به دنبال به جلو به آن مرحله است. بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در مورد جام جهانی اتفاق می افتد در استرالیا, من شک و تردید من چون در استرالیا, من شده اند وجود دارد. این بچه ها در استرالیا دنبال قوانین خود را بسیار ویژه. حتی اگر آن را کوچکترین قاعده آنها به هنجار. آنها پس از هر وضعیت. کاملا چند بازی در مجموع با قرنطینه و همه چیز من فکر می کنم آن را به نظر می رسد بسیار دشوار است.”

عرفان Pathan افزود: “در این راستا بیانیه ای که از Sourav Ganguly به عنوان رئیس جمهور BCCI که در لیگ اتفاق می افتد در برخی از مراحل است که خبر خوبی نه تنها برای هند کریکت اما برای تمام اطفال در سراسر جهان نیز هست. من به دنبال به جلو به آن را به عنوان به خوبی. می کند که به بسیاری از اطمینان به تمام اطفال.”

عرفان Pathan بود در میان بسیاری از هندی ستاره های ورزشی از جمله کریکت برادری Virat Kohli, Rohit Sharma, Shikhar Dhawan, Ganesh raina vijay که ادای احترام به شجاع سربازان هندی که کشته شدند در طول هند و چین روبرو می شوند در سراسر مرز. Pathan نوشت: “ما همیشه مدیون ما jawans از #IndianArmy که جان خود را از دست در #GalwanValley #JaiHind.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de