کمک خواهد کرد که هند در رسیدن به WC طریق مربیگری و اگر نه به عنوان بازیکن: Sandesh Jhingan

کمک خواهد کرد که هند در رسیدن به WC طریق مربیگری و اگر نه به عنوان بازیکن: Sandesh Jhingan – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 16:07 IST | سرپرستان | دهلی نو

“اما ما باید به درک ما را به گام به سمت آن است. جام ملت های آسیا در سال گذشته و با این همه سنگ پله به سمت آن بزرگتر رویا است.”

Pic courtesy/Sandesh Jhingan's Instagram accoount

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Sandesh Jhingan را Instagram accoount

هند مدافع Sandesh Jhingan گفت که او همه چیز را او می تواند به کمک هند به جام جهانی به عنوان یک مربی اگر او قادر به انجام این کار در بازی خود را حرفه ای. 26 ساله مرکز بوده است تكیه تیم هند برای خیلی از دهه گذشته است.

“ما باید به رویایی که در جام جهانی و این رویای من همچنین باید” Jhingan گفت: FIFA.com. “این چیزی است که من می خواهم برای رسیدن به مانند دیوانه قبل از من قطع چکمه های من. اگر من نمی رسیدن به آن را به عنوان یک بازیکن من همه چیز را من می توانم برای کمک به هند واجد شرایط با مربیگری است.”

“اما ما باید به درک ما را به گام به سمت آن است. جام ملت های آسیا در سال گذشته و با این همه سنگ پله به سمت آن بزرگتر رویا است.”

Jhingan گفت که هند عملکرد در 2019 جام ملت های آسیا که در آنها نزدیک به آب بندی یک نقطه در مرحله حذفی برای اولین بار از سال 1964 و پس از آن قرعه کشی در برابر آزاد به ثمر رساند قهرمان قاره قطر دور از خانه نشان داد که تا چه حد این تیم آمده است.

“آن (در سال گذشته جام ملت های آسیا) خوب بود تجربه یادگیری” گفت: Jhingan. “شما باید به بهترین خود را انجام دهید و اگر آن را نشانی از رفتن نیست راه شما می خواهید, شما باید برای یادگیری از آن.

“همه چیز باید به خوبی پیش رفته [در سال های اخیر]. ما رفت و چهار بازی بدون اذعان و ما تا به حال 13-بازی اجرا شکست نخورده. “ما احساس می کنیم می تواند برنده نسبت به پایان [مقابل قطر در مقدماتی جام جهانی] و نشان می دهد که چقدر ذهنیت ما بهبود یافته به عنوان یک تیم ملی.”

Jhingan گفت که او همیشه آرزو به بازی برای تیم هند در طول دوران کودکی خود را. “سایر بچه ها می خواهم به بازی به صورت Man United, Real Madrid, اما به نظر من بچه های من همیشه رویای بازی برای هند” گفت: Jhingan.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من 14 و 15 تماشای تیم ملی و scrawling در مدرسه چه شکل ما باید بازی و ایده های به اشتراک گذاری با دوستان. “من دوست دارم کشور بسیار است. من همیشه این غرور و افتخار است. هنگامی که من سمت چپ اردوی تیم ملی به عنوان یک نوجوان در سال 2010 من به خودم قول داده من هرگز خواندن سرود ملی تا زمانی که من ساخته شده به تیم ملی.

“در 12 مارس 2015, من ساخته شده من اولین بازی برای تیم ملی و من در نهایت کردم به خواندن سرود ملی و من هرگز آواز آن پس با صدای بلند. من تو را به علامت تاریخ. حتی در حال حاضر زمانی که من به تیم ملی در تماس با من به نماز. این فوق العاده است برای بازی با 1.3 میلیارد نفر و انجام بهترین من برای آنها.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im