Why You Need Reiki in Your Life

[ad_1]

شما در حال حاضر با استفاده از ریکی!

شما احتمالا آن را درک نمی کنند اما شما باید تمرین است یک شکل از درمان ریکی تمام زندگی خود را. هنگامی که شما در حال صدمه زدن به چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما در رسیدن و گرفتن نگه دارید از بخشی از شما که لطمه می زند. این ریکی… به دنبال رهایی از درد های هدایت انرژی به این منطقه است که لطمه می زند. به عنوان یک کودک زمانی که شما صدمه دیده خود مادر را لمس مضر منطقه و شاید در آن بهتر است ، این ریکی شفا در ناب ترین شکل آن… عشق و شفا. چه چیزی می تواند بهتر از آن را به یک فرد احساس می کنم بهتر است ؟

تصور کنید اگر شما می توانید که همان انرژی درمانی و اعمال آن را به همه چیز در زندگی شما است. خوب دوست من شما می توانید! ریکی است که همه در مورد استفاده از انرژی است که ما را احاطه کرده همه به ما کمک می کند درمان ما درد, درد, بیماری های جسمی و روحی و روانی, بیماری ها و شرایط.

ریکی یک روش ساده و طبیعی و ایمن روش معنوی در شفا و بهبود است که هر کس می توانید استفاده کنید. از آن شده است موثر در کمک به تقریبا هر بیماری شناخته شده و بیماری و همیشه باعث ایجاد یک اثر مفید. همچنین با این نسخهها کار در رابطه با مسائل پزشکی و یا روش های درمانی برای از بین بردن عوارض و بهبود.

بدن ما تشکیل شده از هزاران میلیارد ارتعاشی فعال سلول های انرژی است. ما انرژی! من به تازگی شنیده ام آن گفت که اگر شما در زمان غیر انرژی اجزای بدن ما و فشرده را مقدار به اندازه یک حبه قند. بقیه بدن ما انرژی خالص پس از آن را حس می کند که هنگامی که ما مبتلا به یک بیماری جسمی و یا در غیر این صورت دلیل آن این است به احتمال زیاد به دلیل انسداد در جریان طبیعی انرژی است که به طور مداوم دوره های آموزشی در خارج و از طریق بدن ما است.

ما 99% انرژی!

علم به ما می گوید که هر موجود زنده و غیر زنده چیزی که از انرژی ساخته شده است. توصیه می کنم خواندن زیست شناسی اعتقاد توسط نویسنده شناخته شده و میکروبیولوژیست دکتر بروس لیپتون.

خوب پس ما 99% انرژی است. چگونه می تواند ما درست انسداد انرژی که بر راه ما احساس عمل می کنند و زندگی می کنند ؟ این جایی است که ریکی در می آید. در آن طول می کشد انرژی برای رفع انرژی-مشکلات مربوط به.

ریکی پیروی از راه حکمت باستانی, مجموعه ای از هزاران سال پیش و کشف حدود 100 سال پیش در ژاپن پس از از دست رفته برای هزاران سال. این مسیر به نام ریکی (ژاپنی برای Rei… جهانی یا مقدس و کی… نیروی زندگی) و هفت چاکرا یا نکات اصلی در بدن ما که از طریق بهبود جریان انرژی است.

اگر انرژی خود را قطع جریان شما را به احساس اثرات در بیماری, بیماری, درد, درد, سردرد, افسردگی و یا دیگر واکنش. بدن شما به شما می گوید که چیزی اشتباه است و باید اصلاح شود. یک انسداد انرژی نیاز به برداشته شود. چون شما بیشتر انرژی است که به احتمال زیاد راه برای اصلاح این مشکلات است.

هنوز مطمئن شوید که در مورد انرژی نهان جریان ؟

آن را کاملا طبیعی به شک و تردید در مورد چیزی است که شما نمی توانید ببینید درسته ؟ خوب, اجازه دهید من از شما درخواست… آنچه در مورد امواج رادیویی? سیگنال های تلویزیون? اینترنت ؟ مایکروویو? Wi-Fi? گوشی های هوشمند? ما نمی بینیم هر یک از غیب امواج است که این دستگاه بسیاری از ما نمی تواند بدون زندگی می کنند… و در عین حال ما آمادگی پذیرش آنها. چرا ؟ چون ما می دانیم که آنها کار می کنند.

ریکی است که اثبات آن کار می کند هر روز در خانه کسب و کار بیمارستان مزارع و باغات و در حال پذیرش بیشتر و بیشتر توسط حرفه پزشکی را به نقطه ای که در ایالات متحده به تنهایی بیش از 900 بیمارستان در حال حاضر ارائه ریکی به عنوان یک درمان حمایتی. ریکی است که یک جایگزین روند ، آن را با این نسخهها کار در حمایت از طب سنتی حمایت و تمرین توسط پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی زیرا حتی اگر آنها ممکن است به طور کامل درک چگونه کار می کند آنها می دانند که آن را ندارد. کلید واژه ها ؟ آن را با این نسخهها کار!

ریکی… آرام درمانی

ریکی ملایم و آرامش بخش درمان است که استرس و سردرد و درد و درد و می تواند مفید در کمک به مردم با برخورد عاطفی و مسائل مربوط به سلامت روان مانند افسردگی اضطراب و استرس و نا امیدی نه به ذکر لرز درمان سرطان عمل جراحی قلب اختلال استرس پس از سانحه و سایر بیماری های ناتوان کننده. همانطور که در بالا اشاره شد آن است که مورد استفاده در درمانگاه ها و بیمارستان ها بیشتر و بیشتر هر روز.

انرژی و بدن خود را

به عنوان دور برگشت به عنوان دهه 1920 یک محقق در دانشگاه ییل دانشکده پزشکی هارولد سخن با مته سوراخ کردن پیشنهاد کرد که بیماری می تواند شناسایی شده در زمینه انرژی بدن قبل از علائم جسمی ظاهر می شود. دانشمندان با استفاده از ماهی مرکب (ابررسانا Quantum Interference Device) ابزار برای نقشه راه های بیماری تغییر زیستی میدانهای مغناطیسی اطراف بدن است.

در اوایل سال 1980 دکتر جان زیمرمن شروع به یک سری از مطالعات مهم در لمس درمانی با استفاده از یک ماهی مرکب مغناطیس در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی در دنور. زیمرمن کشف کرد که یک ضربان دار زیستی-میدان مغناطیسی ناشى از دست TT پزشک. فرکانس ضربان نیست ثابت اما “نوردد” بالا و پایین از 0.3 تا 30 هرتز (سیکل در ثانیه) با بسیاری از فعالیت های در طیف وسیعی از 7-8 هرتز (شکل 2). زیستی مغناطیسی ضربان از این دست هستند در همان محدوده فرکانس به عنوان امواج مغز و مطالعات علمی از فرکانس های لازم برای بهبودی نشان می دهد که آنها به طور طبیعی رفت و برگشت به جلو و عقب از طریق طیف گسترده ای از درمانی فرکانس در نتیجه قادر به تحریک شفا در هر بخشی از بدن است. (منبع: ریکی سازمان علوم اقدامات صفحه).

قرار است که همه با هم و شما شروع به دیدن چرا ریکی می تواند علاوه بر مهم زندگی خود را. هنگامی که شما تمدید قرار دادن دست خود را در هر کجا که آن لطمه می زند برای یک جلسه کامل با قدرت ریکی پزشک می تواند منجر به سلامت بهتر و سریع تر شفا – نتیجه کمتر هزینه. با هزینه کلینیک و بیمارستان و کشف داروها و درمان ها و روش های شما می تواند به طور چشمگیری کاهش هزینه های پزشکی خود.

یکی از چیزهایی که مهم است به یاد داشته باشید این است که در حالی که درمانگران ریکی همیشه کار با بهترین منافع خود را در قلب شما نیاز به اعتقاد به قدرت ریکی برای کمک به شما در درمان و یا اصلاح یک وضعیت یا شماره شما. اگر شما باور نمی ریکی به شما کمک خواهد کرد شما در حال ایجاد انرژی منفی و این قطعا بر نتیجه هر ریکی درمانی شما. از سوی دیگر اگر شما صمیمانه باور ریکی می تواند کمک به شما انرژی مثبت خود را احساس خواهد شد و کمک خواهد کرد که به یک تفاوت مثبت به نتیجه خود درمانی است. احتیاط… اصلا انتظار معجزه. پزشکان نمی تواند درمان بیماری یک شبه و نه می تواند یک پزشک ریکی (هر چند گاهی اوقات آن را به نظر می رسد اتفاق می افتد).

علاوه بر سلامت شما وجود دارد بسیاری از راه های دیگر که ریکی می تواند تفاوت در زندگی خود را. اجازه بدهید شما را به چند. ریکی با این نسخهها کار به خوبی در درمان حیوانات خانگی و حیوانات دیگر در باغ به افزایش عملکرد در کسب و کار برای افزایش تولید و درآمد در روابط برای کمک به حل و فصل شرایط شما یا یک دوست مواجه است و آن حتی می تواند کمک به کسی که برای آماده شدن برای امتحانات نهایی!).

من امیدوارم که این مقاله به شما به اندازه کافی دلایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریکی درمانی و چرا شما باید به طور جدی در نظر بگیرید و آن را روزانه بخشی از زندگی خود را. این تفاوت را. چقدر بستگی دارد که چگونه اغلب شما به نوبه خود به ریکی برای پاسخ. به یاد داشته باشید ما بیشتر انرژی و انرژی نیروی زندگی جهانی می تواند نقش مهمی در کمک به شما منجر به زندگی بهتر و سالم.

[ad_2]