چرا این سر و صدا در مورد کریکت زنان?

چرا این سر و صدا در مورد کریکت زنان? – ورزش

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 07:43 IST | Harit N Joshi | بمبئی

سابق هند کاپیتان دیانا Edulji احساس می کند آن را ناعادلانه به انتقاد BCCI برای لغو آن زنان را از سفر به انگلستان به عنوان حتی مردان کریکت در سراسر جهان رنج می برد با توجه به COVID-19 همه گیر

India players wear a dejected look after losing the Women's T20 World Cup final v Australia at Melbourne earlier this year. PIC/Getty Images

هند بازیکنان پوشیدن نژند نگاه پس از از دست دادن زنان T20 World Cup final v استرالیا در ملبورن در اوایل این سال است. عکس/گتی ایماژ

BCCI تصمیم به سازماندهی Indian Premier League (IPL) در میان COVID-19 همه گیر و از سوی دیگر لغو هند eves’ تور به انگلستان افزایش داده است سوال: آیا هیئت مدیره مراقبت به اندازه کافی برای زنان کریکت?

با این حال سابق هند زنان کاپیتان دیانا Edulji نمی بر این باورند که هند کریکت هیئت مدیره قرار داده کریکت زنان در پشت رایتر. “کریکت زنان شده است در خط مقدم پس از BCCI در طول زمان و منتقل شده است فراز و نشیب به خصوص پس از سال 2017 جام جهانی [که در آن هند از دست داده و در 50 بیش نهایی].

“چرا ما به دنبال تنها کریکت زنان? نه مردان کریکت رنج می برد? خود را T20 جام جهانی شده است به تعویق افتاده و تعداد زیادی از سری هستند در حال وقوع است. آیا معنی BCCI است که نادیده گرفتن این بازی است و تنها علاقه مند در معتبر IPL?

“اگر جام جهانی و جام ملت های آسیا شده اند برگزار شد طبق برنامه پس از آن خواهد IPL یک پنجره ؟ IPL ممکن است تنها به دلیل وجود پنجره در دسترس” Edulji گفت: از اواسط روز یکشنبه و دوشنبه.

Edulji بود که یک قسمت از سه عضو دیوان عالی کشور منصوب کمیته از مدیران (CoA) قبل از Sourav Ganguly انتخاب می شوند بدن در زمان شارژ از BCCI امور اکتبر گذشته احساس میزبانی لیگ یک مثبت برای کریکت هند. “برگزاری لیگ مهم است که پول به دست آورده از طریق آن اجرا می شود تمام کریکت در هند—مردان و زنان و ارشد و میانی سطح و همچنین پرداخت به بازیکنان است. آیا این یک امتیاز مثبت برای BCCI به میزبان IPL و مراقبت از آینده از این بازی در هر سطح؟”

Diana Edulji
دیانا Edulji

IPL است که میله میله به بازی در ماه سپتامبر در امارات متحده عربی خواهد بود که اولین دوره از مسابقات که در آن بالا اطفال دیده می شود در عمل پس از فاصله بیش از شش ماه.

که در آن کریکت زنان نگران است Edulji حمایت از صبر و شکیبایی است. “من فکر نمی کنم ما باید به چیزهایی که به عنوان بعدی ما رویداد بزرگ جام جهانی است در سال آینده [در نیوزیلند]. ما باید صبور باشید و تمرکز بر روی آن. اگر همه چیز را بهبود بخشد ما می توانیم خوب داخلی نجومی به طوری که دختران به شکل. ارسال آنها را به بریتانیا بدون داشتن یک اردوگاه آموزشی در اینجا نمی شده اند امکان پذیر است چرا که ما نمی باید بیش از حد نیمکت قدرت و اگر هر گونه آسیب را در محل این امر ناراحت تعادل از این تیم است. کریکت زنان است اتفاق می افتد در هر نقطه پس چرا یک سر و صدا اینجا ؟

“در لیگ ما استفاده می شود به T20 league برای زنان است. اما در این سال آن را نمی ممکن است به عنوان WBBL را [زنان Big Bash League] تاریخ برخورد خواهد شد,” او گفت:.

“BCCI دفتر حامل و مدیریت می دانم آنچه انجام می دهند و من مطمئن هستم که هنگامی که زمان مناسب است شما نگاه کنید به بازی کریکت مردان و زنان و بین المللی و یا داخلی به عملیات” Edulji امضا کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید