چرا این گریزی به شماره 3?

چرا این گریزی به شماره 3? – ورزش

به روز شده: مه 24, 2020, 07:29 IST | ایان Chappell | بمبئی

مگر اینکه شما به دنیا باز کن یک قطره است موقعیت ایده آل به خفاش. حتی در صورت از دست دادن زود هنگام از حلقه وجود دارد یک فرصت طلایی برای مجموعه ای از تن برای نوبت

England batsman Joe Root cuts to the boundary during Day Four of the first Test against South Africa at SuperSport Park in Pretoria last December. Pics/Getty Images

انگلستان رودخانه جو ریشه کاهش به مرز در طول روز چهارم از آزمون برای اولین بار در مقابل آفریقای جنوبی در سوپر پارک در پرتوریا در ماه دسامبر گذشته. عکس/گتی ایماژ

picاگر Willie Nelson تا به حال متولد شده در استرالیا یا انگلستان او ممکن گذراند متفاوت آهنگ مادر اجازه ندهید که نوزادان خود را رشد به رها کردن.

در زمان های اخیر شده است وجود دارد یک سکوت در بخشی از بازیکنان با استعداد از آن قسمت به خفاش در شماره 3. مایکل کلارک با جدیت اجتناب از موقعیت. استیو اسمیت است batted وجود دارد اما در اولین فرصت او مردد برای خود ترجیح دوم رها کردن موقعیت. همه این وجود مزمن ضعف در سه زیر ریکی Ponting بازنشستگی.

در انگلستان با وجود به طور منظم در آینده در کمتر از 20 برای دو جو Root شده است و تمایلی به خفاش در سه. او عملا مطبوعات-ganged به نقش مقابل استرالیا اما پس از یک نسبتا موفق خاکستر سری—که در آن پرتاب کنندگان تحت سلطه—او به سرعت تضعیف بازگشت به شماره 3.

موضع عجیب و غریب

در هر صورت این یک استعداد رودخانه اجازه می دهد کمتر واجد شرایط بازیکن به بت جلوتر از او در نظم. که عجیب و غریب موضع برای هر شدید رقیب را به اتخاذ.
چرا این گریزی به شماره 3? مگر اینکه شما یک متولد, درب بازکن, No. 3 موقعیت ایده آل به خفاش. حتی در صورت از دست دادن زود هنگام از حلقه های شماره 3 است که هنوز پیش از empting فاجعه و وجود دارد یک فرصت طلایی برای مجموعه ای از تن برای نوبت. مطمئنا بهتر است به در آمده و یکی برای بسیاری از نیست به جای دو بسیار کم است.

در هند که در آن Cheteshwar Pujara ساخته شده است که قدرت و موقعیت لحن بسیار متفاوت است. Pujara درک این فرصت را به خفاش در شماره 3 در اوایل زندگی حرفه ای و جدا از مبارزه در انگلستان, او ساخته شده و موقعیت یک قدرت است. خود دیدنی و جذاب موفقیت در آخرین تور استرالیا ابزاری در کمک به هند برنده سری در این کشور برای اولین بار.

روانی را برای ردیف 3

بدون اشاره به آمار گفت: من در تفسیر: “اگر شما ذهنی هماهنگ به رفتن در اوایل سپس شماره 3 است نه نقطه ای برای شما.”

این نگرش شکل گرفته بود در بخشی از خاطرات 1975-76 در WACA را در پرت. در چهار نوبت—دو آزمون و دو سپر بازی ها—من در دوم توپ دو بار و در هر چهار نوبت مواجه شده تا در بیش از. پس از آن ذهن و تمرکز بر تجربه یک همسر من گفت: “آیا شما تا کنون در نظر گرفته راه رفتن با افتتاحیه و ایستاده مربع-پا داوری این امر صرفه جویی در وقت.”

Cheteshwar Pujara celebrates his century at Adelaide in 2018
Cheteshwar Pujara جشن خود را در قرن آدلاید در سال 2018

هنگامی که من در واقع گردآوری چهره من مبهوت شد که چگونه بسیاری از بار شماره 3 در رفت و در 1-0. به طور متوسط آن را حدود هفت درصد از زمان و آنها در قبل از نمره 10 می رسد در حدود 30 درصد از نوبت. یکی از این بازیکنان بود که نجات از آن وضعیت بیشتر از بیشتر شد و این رودخانه که نیاز به حداقل حفاظت—سر دونالد Bradman.

از زمان بالا ضربه که اجتناب اول-قطره—اسمیت و ریشه—استرالیا هیچ دلیلی برای ادعای او victimised توسط پنبه حلاجی شده در آن موقعیت است. اسمیت و زیر متوسط برای رفتن در اوایل و بالاتر از آن برای ورود به عرصه زمانی که کل گذشته بود 100. ریشه از سوی دیگر است که با نمره کمتر از 20 در بالا متوسط تعداد موارد—که او به طور منظم است که در شماره 4—پس چرا نمی آیند در زمانی که یکی کمتر جدا افتاده است?

یک استرالیایی که در آغوش شماره 3 است Marnus Labuschagne. سنجش یک مشکل موقعیت با عثمان خواجه شکست های دور از خانه, او به طور داوطلبانه به در در اول قطره. Labuschagne به موفقیت فوق العاده ای در موقعیت حل مشکل استرالیا و کمک به ایجاد ثبات در پنبه حلاجی شده. مهمتر این تیم در حال حاضر به مراتب کمتر متکی اسمیت و دیوید وارنر به تجمع قابل ملاحظه مجموع.

من هرگز طرفدار ‘بهترین بازیکن خفاش ها در سه نظريه اعتقاد داشتند این را به عنوان یک اثر باقی مانده از روز بی پروا Bradman.

اگر یک تیم به اندازه کافی خوش شانس به داشتن استعداد و پرقدرت ضربه او باید بیشترین اثر را در شماره 3. این تصادفی نیست که در برخی از استرالیا بیشترین دوره شماره 3s شد Bradman, Neil Harvey و Ponting.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>