چرا سنگدلانه درمان قرارداد کارگران?

چرا سنگدلانه درمان قرارداد کارگران? – اخبار

انتشار: Mar 11, 2020, 05:05 IST | سرمقاله | بمبئی

این تکان دهنده است که این کارگران قراردادی شده اند ارائه شده با اساسی ترین اقدامات حفاظتی

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

حدود سه ده قراردادی کارگران مشغول به کار به عنوان آمبولانس رانندگان و دستیاران آنها در Chhatrapati Shivaji International Airport (CSIA) ایستگاه های آتش نشانی باید نگرانی نیست و با ارائه دنده محافظ. این پرسنل اداره مشکوک Coronavirus بیماران فرود در شهر و کشتی آنها را به بیمارستان. از آنجا که COVID-19 شیوع آنها شده اند انجام این کار بدون ماسک صورت یا دست sanitisers.

برجسته گزارش در این مقاله برجسته چگونه یک راننده آمبولانس گفت که پس از Coronavirus شیوع مسافران مشکوک به قرارداد این ویروس در حال ارسال به Kasturba بیمارستان در Chinchpokli در آمبولانس. این کارکنان کمک به آنها را به هیئت مدیره آمبولانس و شعله ور در مقصد. برخی از آنها عطسه و سرفه در آمبولانس.

این تکان دهنده است که این کارگران قراردادی شده اند ارائه شده با اساسی ترین اقدامات حفاظتی. این بهره برداری در بهترین و جنایی در بدترین حالت. زمانی که ما غرور خودمان را در حال “آماده” برای مبارزه با ویروس و ادعا می کنند که ما باید جداسازی لکه های آماده به علاوه هر چیز دیگری مورد نیاز است برای مقابله با COVID-19 چرا ما فراموش می کنیم این ابتدایی ترین اندازه گیری است ؟ و یا آن را نادیده گرفته است زیرا این قرارداد کارگران بدون حقوق ؟

چقدر دشوار است که به تجهیز کارکنان خود را که در خط مقدم از COVID-19 با چیزی مانند ماسک و دست sanitisers? این شرکت که قرار دادن این افراد در تماس مستقیم با بیماران مشکوک باید برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول غفلت است. آن را شرم آور است که این موضوع تا به حال به ارمغان آورد به نور توسط رسانه ها.

ما را به حساب بالا بودن سطح استرس است که این کارکنان در حال کار تحت. آنها رانندگی آمبولانس در چنین تنش ذهنی نیز وجود دارد امکان بسیار واقعی است که آنها می توانند کار خود را به بهترین توانایی خود را. این خطرناک خواهد بود برای دیگران در جاده ها بیش از حد. از خواب بیدار و اقدام مقامات.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de