که Varun Dhawan انتخاب به عنوان سرگرم کننده شماره 1? بازیگر در یک معضل

که Varun Dhawan انتخاب به عنوان سرگرم کننده شماره 1? بازیگر در یک معضل است – سرگرمی

به روز شده: May 20, 2020, 08:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آنلاین استعداد شکار سرگرم کننده شماره 1 است که در حال قضاوت Varun Dhawan شرکت کنندگان باید واقعا تحت تاثیر قرار بازیگر و او در حال حاضر در یک معضل است که باید برنده می شود!

Varun Dhawan

Varun Dhawan

Varun Dhawan که قضاوت آنلاین استعداد شکار سرگرم کننده شماره 1 می یابد خود را در یک نقطه سخت. فوق العاده عمل می کند توسط شرکت کنندگان است پیدا کردن آن را دشوار است به انتخاب یک برنده. او شده است صرف ساعت ها بررسی ، Tera hero kidhar hai Arsalan?

به او Instagram حساب او همچنین یک پست در مورد نشان می دهد و نوشته شده است- “نمی تواند آرام نگه دارید چون فوق العاده 100 کی مسابقه است.” (sic) نگاهی به پست حق در اینجا:

با توجه Dhawan یکی از دوست داشتنی ترین هنرمندان در بالیوود در حال حاضر به نظر می رسد او بهترین شرط بندی برای میزبانی چنین سرگرم کننده نشان می دهد. در مقابل کار او در فیلم هایی مانند حمال شماره 1 و یک فیلم در زندگی آرون Khetarpal آینده.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im