که پیامبر برای روزنامه نگاران?

که پیامبر برای روزنامه نگاران? – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 04:30 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

ما در یک زمان هنگامی که مردم با صحبت کردن حقیقت به قدرت گونه در معرض خطر هستند و به نظر نمی رسد برای ما زحمت

BMC conducts Coronavirus testing for journalists, photojournalists and video journaloists at Congress Bhavan in Fort. PIC/Atul Kamble

BMC انجام Coronavirus تست برای روزنامه نگاران و عکاسان خبری و تصویری journaloists در کنگره Bhavan در فورت. عکس/Atul Kamble

picطولانی نیست پس از من تبدیل 20, من پیدا کردم خودم را در کار به عنوان یک روزنامه نگار برای یک روزنامه ملی. کار من معمولا درگیر پوشش هنرهای اما من پس از اختصاص یک داستان در مورد ظهور زنجیره ربودن باندهای در غرب راه آهن. آن را به معنای صحبت کردن با اعضای ارشد پلیس راه آهن و من به یاد داشته باشید مردد قبل از رفتن به دفتر مرکزی خود یک شب بارانی. برخورد با پلیس است هرگز آسان در بهترین زمان چه رسد به زمانی که یکی به مقابله با آنها در مورد اینکه چرا جنایات نیست که به طور موثر با آن برخورد. به عنوان یک مرد جوان من به یاد داشته باشید که وحشت زده اما من آن را به هر حال از آنجا که این چیزی است که کار را خواستار شدند.

شخصی که حس ترس طولانی رفته دور در حال حاضر که من دیگر در این زمینه است و هیچ ربطی به جرم ضرب و شتم, اما این احساس هنوز هم به ذهن می آید هر زمان که من در مورد آنچه خبرنگاران در سراسر هند همچنان به انجام. آنها هستند که در خط مقدم هر فاجعه شورش و جرم خطرات مصرف هیچ یک از ما می خواهد و آوردن گزارش با تغییر زندگی عواقب.

این است که چرا 53 روزنامه نگاران در بمبئی آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که پیش از یک گروه از 171 از جمله خبرنگاران و عکاسان و روزنامه نگاران که مورد آزمایش قرار گرفتند. آنها آلوده شدند چرا که آنها تا به حال عمدا قرار داده شده خود را در قلب همه گیر زبان به بازماندگان بهداشت و درمان کارگران و بیماران تلاش برای دریافت پاسخ در این تیره روز که در آن هیچ کدام به آینده. این گزارش همچنین سوخت خشم است که نهفته در درون من در حالی که به دلیل سوء استفاده و تمسخر است که روزنامه نگاران به طور معمول در معرض بودن با افرادی که باید بدانید بهتر است.

ما در زمانی زندگی میکنیم که در آن مطبوعات آزاد است که بیشتر تحت حمله از همیشه قبل از. 2020 جهان در فهرست آزادی مطبوعات که رونمایی شد چند هفته پیش نشان داد که چگونه هند کاهش یافته و به رتبه 142 دو نقطه در زیر آن رتبه برای 2019. این شگفت آور است که این نیست ما ناراحت با توجه به نقش مطبوعات در هر عملکرد دموکراسی است. ما باید درخواست شده است به همین دلیل این بود که اجازه اتفاق می افتد و آنچه در آن به معنی برای هر کسی که در جستجوی صداقت در این زمان دشوار است. به جای ما بودند بیشتر در معرض بحث در مورد دین است چرا که تنها موضوع ما شده اند به خواست و تشویق به بحث در مورد بیش از نیمی از یک دهه در حال حاضر.

چه خبرنگاران و روزنامه نگاران و سردبیران انجام دهید این است که مطمئن شوید که مردم انتخاب ما قدرت انجام آنچه آنها وعده داده شده به انجام. آنها می پرسند سوالات دشوار است چرا که پاسخ به این سوالات تعیین سلامت ما دموکراسی است. بدون آنها ما را در رحمت از تبلیغات است که در حال حاضر تقویت و آسان تر از همیشه قبل از با سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

برای دسترسی به آزاد و منصفانه مطبوعات است و به حق دسترسی به اطلاعات است که همه ما تاثیر می گذارد اما به نظر می رسد که پذیرفته شده است که این حق است, ما می توانیم به زندگی بدون. سالانه آزادی مطبوعات لیست با اشاره به این که هند را به روزنامه نگاران مجبور شده اند برای مقابله با هماهنگ رسانه های اجتماعی نفرت مبارزات. آنها شده اند در معرض خطر تعقیب کیفری با هدف محدودکردن هر کسی که جرات نداره به بازجویی از دولت و یا نمایندگان آن است. آنها در پایان دریافت از خشونت در دست پلیس است. و در عین حال هیچ یک از این باعث خشم.

خیلی از خشم به کارگردانی بسیاری از مردم نسبت به روزنامه نگاران در سراسر جهان است که تغذیه توسط سیاستمداران که ترسو هستند. این رهبران یا خجالتی و دور از کنفرانس های مطبوعاتی و یا انتخاب به قلدر و رفتار خبرنگاران به دلیل آن است که همیشه آسان تر برای حمله به دفاع و تحریک شورش از آن است که به حکومت با هوش.

من کار کرده اند با روزنامه نگاران بودند که مورد ضرب و شتم و بازداشت شده است. یکی از همکاران من به قتل رسید در حالی که یکی دیگر سر بریده توسط تروریست ها که ثبت قانون در ویدئو و به اشتراک گذاشته آنلاین. من فکر می کنم کسانی که مردان و زنان با غرور و افتخار به این دلیل که آنها شجاع تر از من همیشه می تواند. آنها همچنین مخالف ترین اخبار مجریان در هند امروز که به سادگی با لباس مبدل در امدن به عنوان روزنامه نگاران بدون درک آنچه در آن به معنی یک است. آنها فریاد هر شب, توهین به قهرمانان که خطر آن را به درخشش نور در هند تاریک ترین مکان ها.

روزنامه نگاران نمی ستایش خود و یا هر کسی بخواهید برای پشتیبانی به دلیل این است که بخشی از کار خود را. به عنوان یک مقاله نویس من لوکس بودن قادر به صحبت می کنند و از طرف آنها به همین دلیل است که من.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de