که ترین در جهان squishable ، Deepika Padukone می گوید آن را Ranveer Singh!

که ترین در جهان squishable ، Deepika Padukone می گوید آن را Ranveer Singh! – سرگرمی

به روز شده: مه 25, 2020, 08:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Deepika Padukone به او در زمان Instagram حساب و آپلود ناز و شایان ستایش تصویری که در آن او می تواند دیده می شود کاشت یک بوسه بر شوهر Ranveer سینگ گونه اعلام آن به جهان بیشتر squishable صورت. سازمان دیده بان آن را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Deepika Padukone

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/دیپیکا پادوکن

وجود دارد هر چند که رسانه های اجتماعی PDA cuter از آن از Ranveer سینگ و دیپیکا پادوکن? آنها به اشتراک گذاشته اند چند عکس و فیلم در رسانه های اجتماعی خود را اداره کند از آنجایی که آنها با هم بوده است و یکی است کمی cuter از قبلی است. بنابراین از آنجا که همه ما قفل شده در داخل خانه های ما, ما نیاز به برخی از سرگرمی به نگه داشتن چیزهای نور و شادی بخش.

بنابراین Padukone آپلود یک بومرنگ با سینگ که در آن او می تواند دیده می شود کاشت یک بوسه بر گونه خود را بدین وسیله اعلام آن به جهان بیشتر squishable صورت. نظرات کاملا استقبال. یک کاربر نوشت: – “اوه خدای من!! من در عشق است.” (sic) این بود که به دنبال یک قلب است. یکی دیگر نوشت: – “خدا به شما برکت دهد هر دو…بهترین زن و شوهر.” (sic)

یک نگاهی به این بومرنگ فیلم در اینجا:

سینگ و Padukone گره خورده گره در تاریخ 14 نوامبر سال 2018 در دریاچه کومو در ایتالیا. عکس های عروسی خود را در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده بود احساس. در مقابل کار آنها تحویل داده اند یکی از فیلمهای پس از دیگری در قالب Goliyon Ki Rasleela Ram للا Bajirao Mastani و Padmaavat. آنها در حال حاضر آماده سازی خود را برای فیلم چهارم هم 83 به کارگردانی کبیر خان.

در این حد انتظار فیلم Singh, نقش, Kapil توسعه و Padukone نقش همسر رومی Bhatia. آن همه را برای انتشار در مارس 10, اما در حال حاضر شده است تحت فشار قرار دادند به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/18

  دیپیکا پادوکن و Ranveer Singh یکی از دوست داشتنی ترین زوج های B-town. همیشه از این دو اعلام کرد که مراسم عروسی خود را در سال 2018 (اکتبر) در سمت چپ آن کل جهان وحشت زده با عشق و احساسات بیش از حد. و زمانی که زن و شوهر و قدرت رسمی شد و خود را رویایی-مانند عکس عروسی فرستاده طرفداران به دیوانگی. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر: Deepika Padukone و Ranveer سینگ Instagram account)

  در تصویر: Deepika Padukone می شود حنا بر روی دست خود را قبل از او گره خورده گره با Ranveer Singh.

 • 2/18

  دیپیکا پادوکن و Ranveer Singh گره خورده گره در دو روز مراسم که صورت گرفت در نوامبر 14 و 15 (2018) در ویلای دلم Balbianello در دریاچه کومو در ایتالیا. قبل از هر کسی می تواند حدس و گمان خود را در کل عروسی دو مشترک شور و هیجان خود را در حساب های رسانه های اجتماعی با یک پست دلگرم کننده است که خواندن “با نعمت خانواده های ما را به ما می دهد بسیار زیاد شادی های که عروسی ما تنظیم شده است را در 14 و 15 نوامبر 2018. ما از شما سپاسگزارم برای این همه عشق شما باران بر ما در طول سال و به دنبال نعمت خود را به عنوان ما در کشتی سوار در این سفر باور نکردنی از عشق و وفاداری و دوستی و با هم بودن.”

  در تصویر: Deepika Padukone رقص قلب او را در طول sangeet مراسم برگزار شده در محل در ایتالیا.

 • 3/18

  دیپیکا پادوکن و Ranveer Singh بودند در یک ارتباط مداوم برای تقریبا شش سال قبل از ازدواج. همانطور که همه ما می دانیم که شایان ستایش زن و شوهر در عشق در این مجموعه از یک فیلم جالب, شهروندان شد و سریع به حدس و گمان که تاریخ عروسی را به خوبی ممکن است اشاره به سینگ و Padukone اولین پروژه مشترک Ram-Leela کارگردانی شده توسط Sanjay Leela Bhansali که اتفاقا آمار تئاتر در تاریخ 14 نوامبر 2013. نیست که واقعا شایان ستایش?

 • 4/18

  به عنوان هر دو آنها را متعلق به یک غیر-فیلم مانند پس زمینه, Deepika Padukone و Ranveer Singh می خواستم آرام مراسم عروسی. این امر خصوصی حضور داشتند تنها با خانواده و چند تن از دوستان نزدیک خود را. Dippy و Ranveer نیست دعوت بسیاری از مشاهیر بالیوود جای آنها گیر کرده به ارسال دعوت رسمی تنها به فرح خان, Sanjay Leela Bhansali, Aditya Chopra, و, Shah Rukh Khan.

 • 5/18

  اما برای نگه داشتن طرفداران خود و دیگر بالیوود برادری دوستان, شاد, Deepika Padukone و Ranveer Singh تصمیم به نگه داشتن دو مراسم یکی در بمبئی (در نوامبر 28) و یکی بنگالور (در نوامبر 21) و این یک امر بسیار جالب.

 • 6/18

  این زن و شوهر تا به حال مجموعه ای از قوانین و مقررات برای تمام خانواده و دوستان خود را که شرکت در عروسی یکی از آنها که بدون هدیه داد. آنها گفتند: به آنهایی که نزدیک و عزیز در صورتی که مایل به آنها را به هر چیزی که آنها را به جای کمک به Deepika بنیاد, Live Love Laugh, پایه و اساس است که به طور فعال کار می کند نسبت به ایجاد آگاهی و از بین بردن انگ اطراف افسردگی است. هر دو Ranveer و دیپیکا در حال عمیقا متعهد به آرمان و می خواستم به شامل تمام مهمانان خود را در عمل خوب است. به طوری که ملاحظه!

 • 7/18

 • 8/18

  اگر شما فکر می کنم که هیچ هدیه بود تنها قانون برای عروسی, پس از آن شما در اشتباه بودند! Ranveer سینگ و دیپیکا پادوکن تا به حال یک لیست بزرگ از چیزهایی به انجام و به انجام در محل! گفته شده است که Dippy و Ranveer zeroed پایین سرآشپزها و امضا کرده بود یک پیوند در مورد خدمت, دستور العمل های خاص. ظاهرا نفیس ورساچه, کارد و چنگال, خدمت کرده بود برای روز بزرگ.

 • 9/18

  یک منبع همچنین نشان داد که عروس و داماد خواست برای حفظ انحصار به عروسی خود را ساخته شده سرآشپزها نشانه پیوند حاکی از این است که دستور العمل های خاص که مورد استفاده در عروسی خود را نمی تواند تکرار شود در هر نقطه دیگری است.

 • 10/18

  بدون حمل تلفن همراه برای اولین بار بود حکومت به آمار عناوین. به عنوان چند فیلم و عکس از مراسم خصوصی راه خود را در رسانه های اجتماعی به خاطر کسی یا دیگر گرایش به نشت آن دو ساخته شده است این یک قانون سخت به دنبال. به یاد داشته باشید که چگونه تصاویر و ویدئوها از سونام کاپور و آناند Ahuja عروسی بودند توفنده اینترنت ؟ و به نگه داشتن مناسبت های خصوصی یک Ranveer سینگ و دیپیکا پادوکن درخواست مهمانان خود را به حمل تلفن های همراه خود را در محل برگزاری عروسی است.

 • 11/18

  Deepika Padukone بودن جنوب هند و Ranveer Singh, بودن, شمال هند و از سندی, خانواده, ساخته شده از این ازدواج مانند نگاه در ‘2-متحده اوراق قرضه. و به نگه دارید تا با هر دو سنت های خانواده تصمیم به پیروی از آداب و رسوم تمرین با هر دو جوامع است. جنوبی, هندی, عروسی برنامه ریزی شده بود برای 14 نوامبر با Kannadiga آداب و رسوم. روز بعد در نوامبر 15, Deepika Padukone و Ranveer Singh solemnised رابطه خود را طبق آداب و رسوم از شمال هند عروسی (Anant کرج).

 • 12/18

  اما در طول این اسراف جشن و عروسی مقصد ما را نمی بیند Ranveer Singh عمو آنیل کاپور و خانواده خود را در هر نقطه در نزدیکی عروسی. زبان شده بود wagging که چرا Ranveer Singh حذف آنیل کاپور و سونام کاپور از لیست مهمان های عروسی خود را در دریاچه کومو. Ranveer را جد پدری و سونام مادری مادر بزرگ خواهر و برادر هستند.

 • 13/18

  کسانی که در دانش می گویند که هیچ یک از این کاپور خانواده دعوت شده بود برای به اشتراک گذاشتن روز خاص در Deepika Padukone و Ranveer Singh زندگی. سونام K Ahuja و آناند Ahuja بودند در لندن که Dippy و Ranveer گره خورده گره در رویایی امر است. آنیل و سونیتا کاپور نیز در انگلستان است. بعد هر دو سر به آبگرم در اتریش.

  در تصویر: Deepika Padukone تغذیه, شوهر, Ranveer Singh پست عروسی خود را. آیا آنها نگاه شایان ستایش?

 • 14/18

  اما آیا می دانید چقدر Ranveer سینگ و دیپیکا پادوکن صرف کرده اند در عروسی خود را?

 • 15/18

  طبق گزارش های هند امروز دوازده گل بود به خصوص پرواز در از فلورانس برای تزئین ویلای دلم Balbianello. این زن و شوهر و خانواده های آنها بودند و نه اقامت در ویلای اما در یک رفت و آمد مکرر لوکس در سمت شرق دریاچه کومو یک روستای Blevio که گفته شد به 40-45 دقیقه به دور از محل اما رفت و آمد است shorted اگر سفر با کشتی.

 • 16/18

  این گزارش همچنین گفت که رفت و آمد مکرر دارای 75 اتاق با چهار رستوران ها و کافه ها از جمله یک استخر در خارج از منزل تراس مشرف به دریاچه چهار اتاق کنفرانس, آبگرم, استخر سرپوشیده, هوای آزاد, استخر شناور بر روی دریاچه و احاطه شده توسط یک انبوه گیاهی پارک بیش از یک منطقه از حدود 26,000 متر مربع.

 • 17/18

  بالیوود, زن و شوهر و خانواده خود را با استفاده از چرخ دستی گلف به رفت و آمد در داخل گران متوسل شد همچنین نکردم با سنگین امنیتی است. میانگین هزینه یک اتاق در املاک لوکس 400 یورو است که رفت و اطراف تومان 33,000. با توجه به آن که دارای 75 اتاق, Ranveer و دیپیکا صرف عظیم تومان 24,75,000 در هر روز. و به عنوان ویلا رزرو شد برای یک هفته DeepVeer صرف Rs 1,73,25,000.

 • 18/18

  ما آرزو می کنیم که زن و شوهر DeepVeer بسیار مبارک, سالگرد عروسی!

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im