که مراقبت در مورد حفظ حریم خصوصی به هر حال ؟

که مراقبت در مورد حفظ حریم خصوصی به هر حال ؟ – اخبار

انتشار: May 21, 2020, 05:00 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

ما به دور اطلاعات بیشتر در مورد خودمان از همیشه
قبل و به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن پیامدهای

As people prone to over-sharing, we take this openness for granted, forgetting that data is more valuable than gold. Pic/istock

به عنوان افراد در معرض ابتلا به بیش از های ما را از این باز بودن مسلم فراموش کردن که اطلاعات با ارزش تر از طلا. عکس/istock

منpic هستم دیگر در Facebook, Twitter و یا Instagram. من زحمت نیست با اسنپ چت و Infinite بنابراین نیاز به پاک کردن آنها نمی بوجود می آیند زمانی که من تصمیم به پاکسازی حضور من از این شبکه ها. من حذف حساب من در حالی که پیش نه به این دلیل که من نمی خواهم به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از آخرین در گربه الگوهای رفتاری و یا عکس از نحوه دوستان من تعطیلات شد اما از آنجا که من شروع به سوال این اساس چگونه این سیستم عامل بودند تغییر دیدگاه ما از جهان است.

تعداد زیادی از مردم علاقه مند در چگونه من زنده کاهش یافته پس از آن به یک یا دو بیش از چند سال گذشته که به اعتقاد من است که مستقیم خرید اینترنتی از عدم تعامل با رسانه های اجتماعی. وقتی که من ایجاد یک Facebook حساب یک دهه پیش از آن به نظر می رسید به عنوان اگر دوستان و آشنایان ریخت از چوب یک شبه میل هر وضعیت به روز رسانی تبریک من در جزئی دستاوردهای مانند چک کردن به یک رستوران جالب. امروز هیچ کس می پرسد اگر من را تماشا unmissable Netflix نمایش از این هفته و یا اگر من یک نظر بر روی آنچه که یک دولت خارجی در حال انجام است. همه آنها مشغول بحث unmissable نمایش از این هفته و قرار دادن طولانی پست در چه دولت های خارجی باید انجام شود. من خوشحال هستم برای آنها و شادتر در مورد این واقعیت است که من شده اند در سمت چپ به تنهایی به زندگی بدون به اشتراک گذاری چگونه زندگی میکنم.

هیچ کس نمی تواند انکار کند که چگونه رسانه های اجتماعی تغییر کرده است زندگی میلیون ها نفر. آن ساخته شده است بسیاری از مردم ثروتمند و غنی تر در بسیار به همان شیوه که تجارت مواد مخدر پس از قاچاقچیان محترم. من با استفاده از قیاس از جرم و جنایت به دلیل اعتقاد من به وجود خواهد آمد زمانی که افرادی که ایجاد این سیستم عامل نیز نامیده خواهد شد به حساب برای آنچه که آنها به راه انداخته است. کثیف خود ردپای همه جا می توان پس از هر شورش و حمله به دموکراسی در سراسر جهان است. آنها ادعا می شود در کنار آزادی بیان است که هوشمندانه جلو برای این نوع بهره برداری که باعث می شود سهامداران ترشح بزاق در حالی که زنگار از احترام است که چرخید توسط روابط عمومی سازمان.

همانطور که من نوشتن این, 2020 دولت از نفرت گزارش به تازگی منتشر شده است در انگلستان, مستند چگونه تهدید خشونت راست افراطی است که در افزایش سوخت عمدتا توسط رسانه های اجتماعی. آن را اشاره به یوتیوب به عنوان یک عضو از افراط گرایی’ اشاره کرد که از آن الگوریتم های فشار بینندگان به افراط. این است که در حال حاضر نسبتا قدیمی داستان با توجه به تعداد اخطارهایی که توسط صادر شده و محققان و دانشمندان و پزشکان و روزنامه نگاران در چه چیز نیست آنچه که آنها به نظر می رسد. در هند بر اثر شده اند دلسرد کننده برای مدت زمان طولانی است اما به نظر نمی رسد به زحمت ما به همان اندازه به عنوان آنها باید.

وجود دارد پیامدهای فرهنگی برای چه ما را داده است. به عنوان افراد در معرض ابتلا به بیش از های ما را از این باز بودن مسلم فراموش کردن که اطلاعات با ارزش تر از طلا ما به طور سنتی تمایل به ذخیره کردن. گمان می کنم آن از چشمه ابدی ما نیاز به رخ کشیدن از زمانی که مادران ما می خواهم در مورد موفقیت های ما در مدرسه با غریبه ها در بازار و یا زمانی که محتویات کابینت خواهد بود پخش برای همسایگان که در رفت و از خانه ما بدون ضربه زدن.

که تمایل به ارائه اطلاعات بیش از حد شده و تقویت شده که احتمالا توضیح می دهد که چرا دوستان من هنوز هم اصرار بر چک کردن در در فرودگاه Instagramming تعطیلات خود را در خارج از کشور و یا گفتن هر کسی که آنلاین موسیقی که آنها در حال حاضر در حال گوش دادن به. من نمی تواند انکار کند که ممکن است افراد علاقه مند به این نوع از اطلاعات بی معنی (من قطعا نه) اما شرکت های بزرگ, گوش دادن بیش از حد, خدمت, تا, تبلیغات, تشکیل پرونده دور اطلاعات در مورد خرید گاهی اوقات به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی با دولت ها در معرض ابتلا به کنجکاو.

هیچ یک از ما می توانید تغییر دهید که چگونه میلیون ها نفر را انتخاب کنید به استفاده از یک محصول و یا پلت فرم ، آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که محدود کردن توانایی خود را به علت آسیب بیشتری نسبت به آنها انجام دهد. نه retweeting چیزی مثلا آن مانع از تکثير. نه اظهار نظر در Facebook وضعیت آن مانع از ظاهر شدن در جدول زمانی که به آن نیاز دارد. نه حمل و نقل تبلیغات در واتساپ در حال حاضر ترسناک امکان صرفه جویی در زندگی به این دلیل است که در عصر ما زندگی می کنند. انتخاب که ما به دنبال تاثیر مستقیم بر آنچه ما اجازه می دهد به زندگی ما.

من همین حالا که در هر یک از این سیستم عامل است. فرض بر زندگی شما نمی توانید بدون اینکه در ضخامت از چیزها. و در عین حال آن را ندارد.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>