سفید لباس پیراهن زنانه دامن بلند برای همین در این تابستان به آن را آسان شادی بخش تفرج!

سفید لباس پیراهن زنانه دامن بلند برای همین در این تابستان به آن را آسان شادی بخش تفرج! – سرگرمی

به روز شده: May 21, 2020, 13:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Dia Mirza کلیک پوشیدن بسیار راحت و سفید لباس پیراهن زنانه دامن بلند در طول Bandra تفرج و این جایی است که شما می توانید آن را بیش از حد در قیمت مقرون به صرفه.

Dia Mirza/picture courtesy: Dia Mirza's Instagram account

Dia Mirza/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Dia Mirza را Instagram account

Dia Mirza کلیک شده در زویا اختر محل اقامت در Bandra, Mumbai. بازیگر ملبس به یک لباس پیراهن زنانه دامن بلند زوج با یک flowy سفید شانه طول تفرج. آن را چک کنید!

amazonDia Mirza/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Pallav Page

در حال حاضر شما می توانید گام به گام بیش از حد در راحت ترین لباس این فصل تابستان است. آمازون دارای برخی از معاملات بزرگ یکی می تواند با شتاب و خرید برخی از لباس های مد روز در قیمت مقرون به صرفه.

سرد شانه لباس پیراهن زنانه دامن بلند:

amazon

سفید جامد جمع آوری سرد شانه لباس پیراهن زنانه دامن بلند کرده و دور گردن و آستین نیم و یک بسته پستی. این عالی نیست ؟ در حال حاضر این یکی در قیمت با تخفیف به تومان 399 تنها در آمازون است. فروشگاه اینجا.

پنبه تغییر لباس:

amazon

آمازون ویژگی های طیف وسیعی از فیوژن می پوشند که کدها جهانی تفسیر هند امضا هنر و صنایع دستی. با نام تجاری نشان دهنده جوانان امروز ریشه در فرهنگ و سنت و در حال حاضر در معرض سراسر جهان است. این در قیمت با تخفیف به تومان 639 تنها. فروشگاه اینجا.

زنان دکمههای پیراهن زنانه دامن بلند لباس:

amazon

صنوبر تا کمد لباس خود را با این لباس از Abhishti در دسترس در آمازون است. این خط به لباس دارای مواد جامد به عنوان الگوی نوع است و مناسب برای یک روز با دوستان و یا یک شب دریافت-togethers با خانواده. این یکی در قیمت با تخفیف به تومان 874 تنها. فروشگاه اینجا.

پنبه لباس خط:

amazon

این لباس هوشمند توسط Van Heusen زنان مناسب برای کار و تمام مناسبت های رسمی و خارج از ضرب و شتم و شیک – Van Heusen ساخته شده است مد در دسترس برای همه. خرید در این قیمت با تخفیف تومان 1,119 تنها در آمازون است. فروشگاه اینجا.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>