“از آن زمان به toodles دوباره” KJo زیر نویس این ویدئو به عنوان او زیاده روی در یک اهل تفریح و بازی تبادل اذیت کردن اظهارات.

Karan Johar and Vicky Kaushal

Karan Johar و ویکی Kaushal

Karan Johar است که در آن دوباره. فیلمساز مشترک فیلم گرفته شده بر روی تلفن همراه خود شامل Ayushmann, Ranveer Singh, Kartik Aaryan, Varun Dhawan, Tahira Kashyap و ویکی Kaushal. “از آن زمان به toodles دوباره” KJo زیر نویس این ویدئو به عنوان او زیاده روی در یک اهل تفریح و بازی تبادل اذیت کردن اظهارات.

در حالی که گرفتن Kaushal, Johar خطاب به ستاره به عنوان “بحث برانگیز تصویری” است. KJo با اشاره به بدنام حزب تصویری که او تا به حال ارسال شده در سال گذشته است که در آن Kaushal دیده می شد مالش بینی خود را.

آن را تا به حال ایجاد یک طوفان با بسیاری از وی از سوی مامورین که ستاره ها ظاهر می شود در یک inebriated دولت’. بعد Kaushal یی گفته است که در پست خود دانگ نگاه و خارش بینی یکی بود یک چیز طبیعی است. این زمان در اطراف, Kaushal تا به حال دست خود را خورده و التماس Johar به یک ویدیو. وجود دارد هیچ چیز بحث برانگیز در آن KJo نمی تواند مقاومت در برابر ساخت آن را به یکی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de