هنگامی که نزد مردم با پوشیدن ماسک ساخته شده Tahira Kashyap مضطرب!

هنگامی که نزد مردم با پوشیدن ماسک ساخته شده Tahira Kashyap مضطرب! – سرگرمی

به روز شده: May 05, 2020, 14:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Coronavirus به نظر می رسد به گسترش مانند آتش و Tahira شکل گرفته است به او Instagram حساب به بیان او نگرانی و تشویش به عنوان او می بیند مردم با پوشیدن ماسک!

Tahira Kashyap

Tahira Kashyap

Tahira Kashyap پرواز به دهلی نو و نزد مسافران با پوشیدن ماسک در فرودگاه ساخته شده او را مضطرب میکند. او به اشتراک گذاشته مصیبت در Instagram. مدیر نوشت: “آنچه اتفاق می افتد به زمین ؟ من تا به حال به تماس با یک دوست و آرامش به اضطراب تبدیل شدن به یک حمله وحشت. با دیدن چهره دیدن نیست مردم لبخند و یا صحبت کردن با یک عطسه یا خر خر کردن و مردم با احتیاط نزد واقعا نگران کننده (sic).”

او افزود: “در سبک توجه داشته باشید این کارگردان افزود: این ماسک “در حال رفتن به بعدی Louis Vuittons معدن یک نسخه محدود با پیچیده پیچش. من خیلی شیک که حتی با ماسک در من سمت چپ من مشخصات (sic).”

نگاهی به:

Coronavirus ساخته شده است که بسیاری دیگر از مشاهیر بالیوود در مورد محیط اطراف خود را. حق از Rakhi Sawant به سلمان خان خواسته اند ما را به اقدامات احتیاطی. و Malaika Arora نیز تا به حال در آن البته یکی از سرگرم کننده است!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de