زمانی که Saroj خان به سوناکشی سینها یک چیز بی ارزش نشانه ای از قدردانی

زمانی که Saroj خان به سوناکشی سینها یک چیز بی ارزش نشانه ای از قدردانی – سرگرمی

به روز شده: Jul 04, 2020, 07:39 IST | سرپرستان | بمبئی

سوناکشی سینها در زمان به رسانه های اجتماعی برای انتقال او تسلیت برای طراح رقص Saroj خان مرگ است.

Image sourced from Sonakshi Sinha's Instagram account

تصویر منابع از سوناکشی سینها Instagram account

سوناکشی سینها در زمان به رسانه های اجتماعی در روز جمعه برای انتقال او تسلیت برای طراح رقص Saroj خان مرگ و همچنین به اشتراک گذاری حافظه از لحظه ای احساسی از مجموعه ای از فیلم دوم “Rowdy Rathore”. در یک ویدئو از مجموعه ای از فیلم که سوناکشی ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, او در تلاش است برای کامل رقص گام به گام حتی به عنوان Saroj خان به نظر می رسد. کمی بعد خان اعلام کرد “خوب” از پشت مانیتور.

سپس ace طراح رقص می کند چیزی که خوش شگفتی سوناکشی. او راه می رود تا به بازیگر می دهد و او را 101 تومان به عنوان نشانه ای از قدردانی برای عملکرد خود را در حالی که سوناکشی لمس است.

“23 سال جدید فقط به من فیلم دوم کار با شما یک کارفرما یک کمال گرا یک افسانه بود… آخرین باری که من همیشه عصبی کار با هر کسی. که 101 rupiye کی kharchi شما به من داد و کلمات شما با من گفت مادر یه ladki mera naam روشن karegi’ (این دختر را به نام معروف) به من داد به اندازه کافی اعتماد به نفس برای یک عمر گذشته. امیدوارم که شما لبخند هر کجا که شما هستند و من امیدوارم که من در ادامه به شما افتخار می کنم! استراحت در صلح و آرامش” سوناکشی نوشت: در Instagram.

سه بار ملی برنده جایزه طراح رقص Saroj خان در گذشت به علت ایست قلبی در بمبئی در اوایل روز جمعه. او 71.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de