زمانی که Riddhima کاپور Sahni, Neetu کاپور و سامارا سه نسل مطرح و با هم به صورت یک تصویر کامل

زمانی که Riddhima کاپور Sahni, Neetu کاپور و سامارا سه نسل مطرح و با هم به صورت یک تصویر کامل – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 28 ژوئن 2020, 12:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Riddhima کاپور Sahni به او در زمان Instagram حساب و به اشتراک گذاشته تصویر کامل با مادر Neetu کاپور و پدر سامارا Sahni.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Riddhima Kapoor Sahni

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Riddhima کاپور Sahni

Riddhima کاپور Sahni را Instagram حساب است که به وضوح یکی از جالب ترین و هیجان انگیز آنهایی که در زمان های اخیر. او شده است به اشتراک گذاری برخی از نهان تصاویر, آنچه ما تماس بگیرید رجعت لحظات است که کل خانواده عمدتا شامل اواخر Rishi کاپور پدر او است.

و در حال حاضر. او به اشتراک گذاشته تصویر با مادر Neetu کاپور و پدر سامارا و کامل عنوان برای آن- “سه نسل – عشق و تنها عشق است.” (sic) یک نگاه حق در اینجا:

در آستانه روز پدر او به اشتراک گذاشته قلبی عکس از Rishi Kapoor با Neetu کاپور. در صورتی که شما آن را از دست رفته یک نگاه حق در اینجا:

Rishi Kapoor گذشت در 30 آوریل پس از دو سال مبارزه با سرطان خون. او منفجر شد با فروزان تطبیق پذیری تنها پس از دیدن آسمان از ستاره شدن و موفقیت است. دو نفر از خود را به یاد ماندنی ترین نقش بود Agneepath و Kapoor & فرزندان و آینده بسیار نزدیک بود D-روز.

در سال 2012 را Agneepath, او با بازی رئوف لالا و آن را پس از سنین که ما تو را دیدم او را در نقش یک آنتاگونیست. چیزی وجود دارد بسیار سرد خود را در مورد سرد-bloodedness. خود را ژولیده هاله و باریتون اضافه شده به شخصیت او hideousness و نه برای فراموش کردن او نفرت demeanours. یک سال بعد در D-Day او الگوبرداری شخصیت او در عالم اموات دان داود ابراهیم و آن را یک کاریزماتیک و کنترل عملکرد هرگز یک بار رفتن در دریا و یا خارج از کنترل است. مرد می دانست که هنر و صنعت خود و شخصیت و نیز این واقعیت است که آن را طول می کشد خیلی بیشتر از یک داستان خوب به جذابیت مخاطب.

در سال 2016 را کاپور & Sons او گرفت تا بخشی از مشکل او با بازی 86 ساله مادر و پدر بزرگ در فیلم در مورد یک خانواده ناکارآمد. او شادترین شخصیت این فیلم است. تمام شخصیت های دیگر به حال خود درگیری هرج و مرج و ابهامات است. او تنها یکی همیشه خندان و شاد کردن دیگران است. او مانند یک شایان ستایش عملکرد است که ما می تواند گریه در shenanigans در زمان. چه کسی گفت که تنها کمدی می تواند شما را به خنده و درام می تواند شما را به گریه ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK