خرید رپورتاژ

زمانی که Ranveer سینگ بانوی سیاه (با جایزه فیلم فیر) خود را ملاقات بانوی کوچک (Deepika Padukone)! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 21:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ranveer Singh مشترک ناز و شایان ستایش عکس از همسر, Deepika Padukone بهترین بازیگر جایزه و عنوان و لبخند او واقعا به تماشای!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Ranveer Singh

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/Ranveer Singh

Ranveer Singh, شب گذشته برنده جایزه فیلم فیر برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای او توجهی عملکرد در خندقها ، این چهارمین فیلم فیر جایزه پس از Band Baaja Baaraat, Bajirao Mastani, Padmaavat و در حال حاضر خندقها ،

ما خواهد شد بحث در مورد واکنش خود و رسانه های اجتماعی پست های بعد اما اجازه دهید بحث اول در مورد همسرش و بازیگر Deepika Padukone که نمی تواند آرامش خود را حفظ و پست خود اثبات شده است. در نظر گرفتن به حساب توییتر خود او به اشتراک گذاشته شده عکس از بازیگر پوزخند مانند یک گربه Cheshire و لبخند از گوش به گوش او به عنوان برگزار شد بانوی سیاه در دست او است.

سینگ نوشت: – “زمانی که من کمی ملاقات بانوی من بانوی سیاه و سفید.” نگاهی به حق در اینجا:

و در حال حاضر می آید خود را در پست اول بود با این جایزه که او posted on Instagram یک نگاه:

یک بعدی بود که در آن او به اشتراک گذاشته یک پوستر از این فیلم گفت: چگونه خندقها و پسر ایجاد شده در تاریخ برنده 13 Filmfare Awards. بله رکورد برگزار می شود توسط سیاه و سفید (11) تا در نهایت شکسته شده است پس از 14 سال است. نگاهی به:

او در پست بعدی با Madhuri Dixit که ارائه بهترین بازیگر جایزه. او گفت: این یک لحظه او را هرگز فراموش دریافت این جایزه از یکی از بزرگان است. دیدم این پست؟:

و در نهایت او ارسال شده یک عکس گروهی با Alia Bhatt و Siddhant Chaturvedi قادر به هیجان خود را شامل. در اینجا آن است که:

در حال حاضر این بازیگر در حال آماده سازی خود برای 83 که در آن او نقش Kapil Dev. او برنده سومین دوره متوالی جایزه در سال آینده ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de