وقتی که می آید به MS Dhoni, سن فقط یک عدد احساس VVS Laxman

وقتی که می آید به MS Dhoni, سن فقط یک عدد احساس VVS Laxman – ورزشی

انتشار: May 14, 2020, 09:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سابق تیم کریکت VVS Laxman و Gautam Gambhir بحث در مورد دیدگاه های خود را در MS Dhoni آینده در کریکت در چت نشان می دهد

MS Dhoni batting for Chennai Super Kings. Pic/ AFP

MS Dhoni پنبه حلاجی شده برای Chennai Super Kings. عکس/ AFP

سابق تیم هند رودخانه VVS Laxman مشترک دیدگاه های خود را در چگونه برای CSK را حفظ خواهد کرد MS Dhoni رفتن Star Sports 1 نشان می دهد کریکت متصل: “من فکر می کنم بازی برای CSK او را نگه می دارد رفتن به خاطر او بینهایت مناسب و سن فقط یک عدد و به ویژه هنگامی که کسی مثل MS Dhoni است که نه تنها از نظر جسمی مناسب است اما از نظر ذهنی بسیار دقیق به عنوان کاپیتان به عنوان یک رهبر او لذت می برد که منجر به CSK حق رای دادن. او شده است بسیار موفق انجام است و تا آنجا که Dhoni کریکت نگران است, من مطمئن هستم که شما به دنبال به جلو به تماشای او بازی در لیگ. نه تنها این IPL او احتمالا در بازی بعدی IPLs و پس از آن ما را به یک تماس در مورد آینده خود را به عنوان یک کریکت. اما من فکر می کنم MS Dhoni خواهد شد بسیار روشن تا آنجا که برنامه های خود را نگران هستند من مطمئن هستم که او باید ابلاغ شده است که با Virat Kohli راوی بنارس بلافاصله پس از 2019 جام جهانی در انگلستان است. جدید کمیته انتخاب خواهد شد که به نشستن با MS Dhoni و درک آینده خود را به عنوان دور به عنوان کریکت هند نگران است. اما MS Dhoni ادامه خواهد داد به بازی برای CSK و انجام خوبی برای CSK.”

VVS Laxman همچنین در ادامه برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد Virat Kohli به شدت در حالی که بازی و گفت: “من واقعا تحسین شدت Virat Kohli به ارمغان می آورد این بازی به دلیل زمانی که او آغاز شده در 2010-11 در برابر غرب هند است که در آن من با او, شما می توانید ببینید که او بازی خود را به سطح بعدی با هر فصل او فقط نگه داشته و در بهتر شدن است. من واقعا نگران در مورد اینکه آیا این شدت خواهد محو در نهایت از آنجا که قبل از هر بازی حتی در گرم یو پی اس خود را شدت بالا قابل مشاهده بود و من فکر کردم که می سوزاند-اما حتی در یک واحد بیش از همیشه ما او را از دست دادن شدت آن ستوده است.”

سابق باز رودخانه Gautam Gambhir همچنین صحبت در مورد آینده MS Dhoni: “اگر IPL نیست این سال اتفاق می افتد و سپس آن را تبدیل به بسیار دشوار است برای MS Dhoni را باز گشت. بر اساس آنچه که او می تواند انتخاب شود پس از او شده است بازی برای یک یا یک و نیم سال است. مناسب جایگزینی برای Dhoni می تواند KL Rahul. همیشه از او ملبس به ‘حافظ دستکش سفید-توپ کریکت من دیده می شود عملکرد خود را هر دو فشردن و نگه داشتن. بدیهی است که خود را نگه داشتن است نه به عنوان خوب به عنوان Dhoni, اما اگر شما به دنبال در T20 cricket, Rahul یک ابزار بازیکن می تواند در حفظ و خفاش در ردیف 3 یا 4. اگر IPL اتفاق نمی افتد و سپس MS Dhoni شانس برای باز گشت نگاه کم. در نهایت شما به نمایندگی از هند پس هر كه ظروف بهترین عملکرد و می توانید برنده شدن در این مسابقه برای هند باید به بازی برای این تیم است. تا آنجا که به بازنشستگی اش قصد دارد که خود انتخاب شخصی است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de