زمانی که Hema Malini, شخص ساده Ganguly موفق به تشخیص Nitish Bharadwaj

زمانی که Hema Malini, شخص ساده Ganguly موفق به تشخیص Nitish Bharadwaj – سرگرمی

منتشر شده: مه 25, 2020, 10:11 IST | سرپرستان | بمبئی

Hema Malini و تاریخ Ganguly شد یک بار چپ شگفت زده Nitish Bharadwaj را ویشنو پوران نگاه

Picture courtesy/Nitish Bharadwaj's Facebook page

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Nitish Bharadwaj را در Facebook صفحه

Nitish Bharadwaj رفت پایین خط حافظه و به یاد می آورد که چگونه بازیگران Hema Malini و تاریخ Ganguly مانده بودند با تعجب به نگاه خود را در “ویشنو پوران”. Nitish تا به حال بازی آواتار های مختلف از لرد ویشنو در سال 2000 نشان می دهد تلویزیون “ویشنو پوران”.

یادآوری یک حادثه بازیگر ذکر “به یاد دارم یک بار که این صحنه از خداوند Parshurama بودند که به ضرب گلوله و آن قسمت رفته بود روی هوا هنوز نشسته بودم در این مجموعه از ویشنو پوران’ در مناسب آواتار. تاریخ Ganguly که در آن زمان بود به دنبال حرفه ای خود را در بنگالی سینما آمده بود به بمبئی برای دیدار با راوی چوپرا و من.”

“او نگه داشته در جستجوی من در حالی که نشسته سمت راست در کنار من غافل از حضور من. من عمدا نمی صحبت می کنند به او. آن را تنها 30 دقیقه بعد هنگامی که او پرسید: راوی چوپرا برای من بود که او متوجه او نشسته بود کنار من این همه و در حالی که آن را در زمان و تاریخ توسط تعجب.”

صحبت کردن در مورد یکی دیگر از حادثه Nitish گفت: “همان چیزی که نیز اتفاق افتاده است زمانی که من سفر کرد با Hema Maliniji در یک پرواز. صحبت کردن به من در مورد شخصیت او تعجب که چگونه Raviji تا به حال موفق به پیدا کردن یک بازیگر برای بازی Parshurma چشم که شبیه من است. او به وضوح به نظر نمی رسد به رسمیت شناختن است که من در واقع این بازیگر که نقش و بنابراین من تصمیم به بازی همراه و به او گفت که Raviji تا به حال به استماع تقریبا 50-60 بازیگران. آن را تنها یک هفته بعد که او به نام من و شوخی و سخره من برای قرار دادن او را در نقطه ای.”

اضافه کردن بیشتر او گفت: “من معتقدم که شخصیت Parshuram شخصیت همراه با ظاهر و صدای خیلی متفاوت بود که آن را واقعا سخت به درک که من می توانم مقاله چنین عصبانی و خشن نقش پس از بازی آرام و متشکل کریشنا.”

“ویشنو پوران” را دوباره اجرا در تلویزیون. آن را در حال حاضر هوا در Zee TV, شروع از آوریل 25.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>