زمانی که Balbir سینگ Sr چپ ستاره کریکت در هیبت

زمانی که Balbir سینگ Sr چپ ستاره کریکت در هیبت ورزشی

به روز شده: مه 26, 2020, 09:30 IST | G Rajaraman | دهلی نو

متولد شش ماه پس از Balbir سینگ Sr برنده اول خود را در سه طلای المپیک در سال 1948 Viswanath بود به سادگی در ترس از مستقل هند برای اولین بار قهرمان

Balbir Singh Sr with India cricketers G Viswanath (right) and Karsan Ghavri

Balbir سینگ Sr با هند کریکت G Viswanath (راست) و Karsan Ghavri

وجود دارد سهولت که با آن اساتيد طرح درس بر کسانی که به تماشای آنها.

احترام که با cricket ace GR Viswanath ملاقات هاکی افسانه Balbir سینگ Sr (که گذشت روز دوشنبه) نشان داد که یک ورزشکار عظمت را می توان اندازه گیری نه تنها دستاوردهای ورزشی و همچنین تاثیر بر قهرمانان از رشته های دیگر است. متولد شش ماه پس از Balbir سینگ Sr. برنده اول خود را در سه طلای المپیک در سال 1948 Viswanath بود به سادگی در ترس از مستقل هند برای اولین بار قهرمان.

آنها صحبت نمی کنم خیلی در شب 7 مارس 2018 به عنوان هتل استخر بود پرتکاپو با مشاهیر مونتاژ به پرداخت ادای احترامات به حافظه از سابق آزمون کاپیتان منصور علی خان پتودی در یک تابع سازمان سابق هند کریکت کاپیتان Bishan سینگ بعدی. این جای تعجب نیست برای دیدن Balbir سینگ Sr. نشان می دهد به عنوان او به محبت رابطه با اطفال.

از آن خواهد شد ماده پایدار تاسف است که من تا به حال به کلیک بر روی این عکس با دوربین تلفن همراه به جای DSLR. اما اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید ببینید عظیم احترام Viswanath برای هاکی افسانه است. و یا برای که ماده بسیار جوان آجی Jadeja حال زمانی که مستقل, هندی, ورزشی برای اولین بار قهرمان برگزار شد او را در آغوش گرم.

اولین ملاقات کردم Balbir سینگ Sr. بود در سال 2008 زمانی که همکار من Shailesh Chaturvedi متقاعد او را به بیش از آمده برای نمایش در تلویزیون کانال که ما مشغول به کار بودند ، افسانه می ماند برای یک مدت طولانی در حالی که ملزم هر کس که می خواست خود را امضا و عکس. در واقع فروتن نابغه نشست با برخی از ما به مستی و چای در متوسط کارکنان غذاخوری.

آخرین ملاقات کردم او 10 روز پس از این تابع در دهلی نو. Balbir سینگ Sr. با عنوان این PlayWrite ورزشی جشنواره ادبیات در Chandigarh و تمدید بازدید از نویسندگان ورزشی گرم دعوت به بازدید او را در خانه. آن شب را صرف توصیف منظمی سازماندهی خاطرات و غوطه ور شدن در بی شمار خاطرات.

در عین حال آن را در خود فرار تعامل است که Balbir سینگ Sr Viswanath چپ تاثیر ماندگار.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>