زمانی که Ananya Panday شات برای 23 ساعت بدون توقف برای Khaali Peeli


به تازگی در طی یک برنامه از Khaali Peeli Ananya Panday شروع به تیراندازی در 8 ساعت در صبح و در ادامه به ساقه تا صبح روز بعد.

Ananya Panday (Picture courtesy/Ananya Panday's official Instagram account)

Ananya Panday (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/Ananya Panday رسمی Instagram account)

بدون هر گونه خواب بازیگر Ananya Panday به تازگی شات برای فیلم آینده Khaali Peeli برای تقریبا 23 ساعت در یک کشش.

“Ananya شده است دستکاری بین شاخه ها و تعهدات دیگر. به تازگی در طی یک برنامه از Khaali Peeli او شروع به تیراندازی در 8 ساعت در صبح و در ادامه به ساقه تا صبح روز بعد. او برای این فیلم بیش از 23 ساعت در یک کشش” یک منبع گفت.

به کارگردانی پرویز شیخ, Khaali Peeli همچنین ویژگی های Ishaan Khatter.

“Ananya یک برنامه بسیار تنگ است اما حتی پس از آن هیچ یک از دیگر تعهدات رنج می برد. او تیر اندازی برای یک آهنگ توالی حضور در رویدادهای خواندن اسکریپت و یک خط به بالا از فیلم ها در سال 2020 که او برای عکسبرداری. او را به پا زدن شروع به شلیک برای برخی از آنها تا پایان مارس را” منبع افزود که بازیگر را شروع تیر اندازی برای آینده او تخته سنگ از فیلم به زودی.

این تاپیک سرگرم کننده است که تولید شده توسط Ali Abbas Zafar با Zee استودیو و Himanshu کیشان Mehra.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>