زمانی که آبیشک باچان از دست فیلم ها برای امتناع از انجام صمیمی صحنه

زمانی که آبیشک باچان از دست داد فیلم برای خودداری از صحنه های صمیمی – سرگرمی

به روز شده: Jun 29, 2020, 08:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مصاحبه اخیر خود آبیشک باچان صحبت در مورد چگونه پدری تغییر او چگونه او ناراحت کننده تیراندازی صمیمی و چگونه او تا به حال به از دست دادن چند ارائه می دهد به دلیل آن است!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Abhishek Bachchan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Abhishek Bachchan

آبیشک باچان به همه این دلایل به هیجان زده در این ماه برای دو بسیار دلایل خاص. اولین وب سایت-سری تنفس – به سایه است تا در آینده در جولای 10 و بازیگر در حال حاضر مشترک دو بازی فکری و کاملا چند پوستر. همچنین او کامل دو دهه در Hindi سینما پس از آغاز کار خود را با پناهندگان در سال 2000.

او گره خورده است گره با آیشواریا رای باچان در سال 2007 شد و یک افتخار پدر در سال 2011. در مصاحبه اخیر خود با Rajeev Masandبازیگر صحبت در مورد چگونه پدری تغییر او به عنوان یک بازیگر. پاسخ به این سوال باچان گفت: “من می دانم که آن تغییر کرده است در یک چیز است. وجود دارد که انواع خاصی از فیلم و صحنه من راحت انجام دیگر. من نمی خواهم به انجام هر کاری که در آن دختر من احساس ناراحت کننده و یا چیزی است که او می خواهم سوال من در مورد گفت: “هی چه خبر است اینجا؟”

او افزود: “من خدا را شکر آن را به عنوان آن است که من بسیار ناراحت کننده انجام صحنه های عاشقانه. بنابراین من راحت انجام هر گونه صحنه های صمیمی و جای من می خواهم نیست. من می گویم که به من مدیران قبل از امضای قرارداد که اگر یک صحنه است که بسیاری از صمیمیت فیزیکی که چیزی است که من مایل به انجام بنابراین شما باید یک انتخاب است.” او همچنین در ادامه به نشان می دهد که چگونه این منجر به از دست دادن او کاملا چند فیلم و شخصیت.

وقتی پرسیده شد که در مورد این بازیگر پاسخ داد: “بله و خوب است. هیچ تاسف چون من تا به حال, خلاق, نقطه نظر و تهیه کننده-کارگردان خلاق و دیدگاه های آنها نمی خواهید به مصالحه بر آن است و من به طور کامل احترام است که آن را کاملا خوب است.” این بازیگر به غیر از تنفس – به سایه به فیلم هایی مانند باب Biswas, لودا و گاو نر بزرگ آینده در ماه های آینده.

باچان در Instagram account has been های سفر خود را به عنوان یک بازیگر خود را از طریق فیلم ها و ویدئوها. او kickstarted یک سری به نام جاده به 20 که در آن او شده است های تمام فیلم های او بوده است بخشی از بازیگران از سال 2001. آخرین پست سال 2016 زمانی که او مشغول به کار در Housefull 3 یک نگاهی به پست های خود را در اینجا:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de