چه چیزی شما را از ازدواج

چه چیزی شما را از ازدواج – اخبار

به روز شده: Jul 31, 2020, 04:15 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

یک سال پس از شریک زندگی من و من از نظر قانونی ازدواج من خودم تأمل در خود تعریف تصمیم گیری است که در نهایت منجر
برای لحظه ای محوری و سالم رابطه معنی دار

A few days ago when I opened my journal, a card with a drawing made by a friend along with an excerpt from Rainer Maria Rilke popped out. PIC/Rosalyn d'mello

چند روز پیش وقتی که من باز مجله من یک کارت با یک طراحی و ساخته شده توسط یک دوست همراه با گزیده ای از راینر ماریا ریلکه ظهور است. عکس/روزالین d’mello

Lindمن در تلاش برای مهار وزوز در مغز من. افکار من همه جا هستند; نه پراکنده اما در حالت انتظار, انتظار برای انگیزه نویسنده ” من ” به نخ آنها را به طوری که آنها می تواند به عنوان یک الگو به عنوان فرم.

این توطئه که من باقی می ماند و قادر به ارسال یک عکس بر روی هر پلت فرم رسانه های اجتماعی در مورد آپارتمان من پس از تخلیه آن از حضور من پس از پاک کردن هر اثری از من هشت-سال-طولانی مسکونی در و دیوار خود را به طوری که برای آن آمادگی برای یک پتانسیل جدید resident.

حتی تا یک هفته بعد من خودم به دنبال در فیلم من ساخته شده بود از هر اتاق به عنوان مستندات برای صاحب خود زندگی می کند که در Manali اثبات این که من تا به حال همه چیز را در نظم بود و احترام و ملاحظه است. او نقل مکان کرد و با تمدن من و فرستاده من یک برکت و رحمت برای آینده من. از آن شده است دقیقا دو ماه پس از من خالی من آشیانه. در نگاه به گذشته آن را احساس می کند مانند بسیاری از, در این سال صرف آماده شدن برای آن حرکت می کند.

در ضمن دقیقا یک سال گذشت از ما صرف روز در یک دادگاه در دهلی نو با ما سه شاهد انتظار برای sub-دادرس برای ثبت نام در برخی از مقالات و اعلام کرد ما از نظر قانونی ازدواج.

این نه ربطی به ازدواج شده است به یک فرد برای یک سال تمام. من نمی خواهد انکار کند که برای بسیاری از دوستان من و خانواده تصمیم به نظر می رسید با عجله در زمان. من تا به حال شناخته شده شریک زندگی من برای کمی بیش از یک سال و نیم از آن زمان صرف شده از راه دور. Funnily, من تا به حال هیچ حس تردید در مورد ما تصمیم به ازدواج با یک بار ما تا به حال ساخته است.

زمانی که من در نگاه من به دست راست من لبخند اضطرارا چون من این حلقه نقره ای من شده است با پوشیدن از ژانویه 2019. شریک زندگی من آمده بود به هند به صرف یک ماه با من و از ما بودند رفتن به سفر و از آنجا که در گذشته من شده بود و هدف در شهرهای کوچک توسط پلیس برای اینکه یک زن هندی با یک مرد سفید, من فکر کردم این امر می تواند بهترین اگر ما وانمود به ازدواج می شود.

در ابتدا, من ممکن است شوخی در مورد آن, اما او به نظر می رسید به آرامی در هیئت مدیره با آن است. ما رفت و به طلا و جواهر در خان بازار و خریداری دو حلقه نقره ای. آن شب ما ساخته شده یک مدل ceremonious حرکت از قرار دادن حلقه در هر یک از دیگر ، چهار هفته بعد وقتی که آن زمان برای او به ترک من خواست اگر او به احتمال زیاد به خاطر پوشیدن حلقه. من می خواستم به می دانم به طوری که من می خواهم بر این اساس یا پوشیدن و یا آن را حذف کنید. حلقه شد و هرگز مورد نظر مورد از جواهرات برای من. ما فکر بود که غرغر ما برای انجام کاری تا رنگ ورو رفته اما ما تصمیم به انجام آنچه احساس حق به ما. پس از آن ما می خواهم هر دو عادت به دیدن نقره در حق ما ، ما همراه با آن رفت.

سال گذشته با او احساس آسان مانند آن. چون پدر و مادر من بودند هرگز برای راضی با ازدواج مدنی است که در واقع مهم تر و از نظر قانونی الزام آور ما موافقت کرده بود به انجام یک مراسم مذهبی است که ما هنوز به انجام.

کلیسای کاتولیک با این حال خواسته است که هر کسی که به دنبال ازدواج در این نهاد باید از طریق آماده سازی اجباری ، این ما را در اوایل ماه ژانویه این سال در بمبئی.

باید اعتراف کنم برخی از درس به ما آموخته شده اند وجود دارد و اساسا پرورش به روابط ما. ما در بر داشت دو مولفه به مهم ترین; یکی در صمیمیت (آیا شما می دانید وجود دارد پنج نوع از صمیمیت?) و یکی در جنگ چه زمانی موفق با عشق آن را فعال و حتی صمیمیت بیشتر. (اگر شما تمایل به کسب اطلاعات بیشتر نگاه کنید به کتاب ما ساخته شد به عنوان خوانده شده به نام ” خلاق عشق.)

یک بار زمانی که من در نرده در برابر heteronormativity موسسه اچ او به من گفت که ازدواج کاملا به سادگی چیزی بود که شما از آن است. من برگزار شد در این تعریف به دلیل آن شامل وعده چیزی قابل تنظیم است.

چند روز پیش زمانی که من در نهایت باز من مجله را یادداشت کمی کارت ظهور یک نقشه ساخته شده توسط یک دوست, Meenakshi ردی مزاوان از یک گربه آبی رنگ با نقطه رقص لهستانی پولکا که در اطراف او محاط در طرح قلم این گزیده ای از راینر ماریا ریلکه “من برگزاری این کمترین وظیفه یک پیوند بین دو نفر که هر یک باید نگهبانی بیش تنهایی دیگر.”

آن را به طرز مرموزی نمونه ماهیت ارتباط من با شریک زندگی من است. نه از ما انجام ثابت نقش ما تهیه کردن به هر یک از دیگر به طور مستقیم و با برقراری ارتباط احساسات ما بدون اختصاص سرزنش. آن است که سالمترین رابطه من تا کنون بوده است.

هر شب من به خواب رفتن سپاسگزار است که من نمی دهد به جهان فشار به ازدواج; که من در زمان من به تکامل یک حس قوی از یگانگی خویشتن و که من یاد گرفتم که به لحاظ مالی و عاطفی مستقل است.

من آرزو می کنم بیشتر انرژی صرف شد تشویق زنان به ساخت و ورزش خود ما و آژانس به جای پلیس با ما به اشتراک هنجارهای پدرسالارانه. این دنیایی است که ما باید همچنان به ساخت. یک سال از ازدواج من لذت دانستن را به من به طور مستقیم مسئول دولت من از شادی است.

تعمق در زندگی و زمان Everywoman, روزالین D’Mello معتبر هنر منتقد و نویسنده از یک کتاب, من عاشق. او توییتهای @RosaParx
ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را tomailbag@mid-day.com

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید