چه اتفاقی می افتد زمانی که خانواده مرد JK در دیدار Paatal Lok را Hathi رم ؟

چه اتفاقی می افتد زمانی که خانواده مرد JK در دیدار Paatal Lok را Hathi رم ؟ – سرگرمی

انتشار: Jun 01, 2020, 20:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

از همه شما عزیزان و خانواده و Paatal Lok, راست? در اینجا غیر منتظره متقاطع که JK ملاقات Hathi رم!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Amazon Prime Video India

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/Amazon Prime تصویری هند

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک پلیس از یک تحقیقی هیجان انگیز و یک تحلیلگر از داستانی هندی هوش آژانس ملاقات کرد ؟ آمازون نخست تصویری منتشر شد تصویری جالب از پلیس Hathiram Chaudhary از Paatal Lok و JK Talpade از خانواده مرد با داشتن سرگرم کننده و فکری بحث مربوطه خود را به عنوان شخصیت های off-the-record در ویژه Paatal Lok X مرد خانواده تصویری.

آمازون نخست منتشر شد تصویری و نوشت: “زمانی که JK از مرد خانواده در دیدار Hathi Ram دهلی پلیس از ما آخرین Amazon Original Series Paatal Lok بازیگران Jaideep Ahlawat Neeraj Kabi, آبیشک بانرجی گل Panag و دیگران جریان در آمازون نخست تصویری ایجاد شده توسط Monty Sharma, تولید شده توسط آنوشکا شارما تخته سنگ پاک Filmz.”

نگاهی به مکالمه حق در اینجا:

Sharib هاشمی نقش JK Talpade یک تحلیلگر در داستانی هندی آژانس اطلاعات در خانواده و Jaideep Ahlawat نقش پلیس در Paatal Lok. هر دو نشان می دهد که دریافت بسیار زیاد قدردانی از همه در سراسر تماشاگران و همچنین منتقدان و بهترین در نظر گرفته نشان می دهد به بیرون آمدن از آمازون امیدوار کننده کاتالوگ. این فیلم واقعا یک درمان برای مخاطبان که عاشق این نشان می دهد که برای خود داستان و شخصیت خود را به خصوص. با ترکیبی از طنز heart-to-heart and characterisation, این ویدئو توسط یکی جالب به تماشای.

مرد خانواده منتشر شده در سپتامبر 20, 2019 در آمازون نخست و Paatal Lok رفت و تبدیل به تازه ترین موفقیت برای پلت فرم آن را به عنوان منتشر شده در مارس 15 سال 2020 است. تا کنون از آن پس رسانه های اجتماعی و بررسی بیحوصلگی حرف زدن به ما بگویید که آن را به بهترین سری که تا کنون بر روی پلت فرم های دیجیتال. آمازون نخست ویدئو Paatal Lok است که مورد ستایش قرار داد به عنوان بزرگترین و بهترین مطالب در OTT برای ریگ آن داستان سرایی و تحقیقی-هیجان انگیز داستان است.

با مرد خانواده در حال حاضر برنده Paatal Lok است که قطعا یک unmissable سری بنابراین مطمئن شوید که به تماشای آن را در آمازون نخست تصویری اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>