چه انگیزه گلدی Behl به کار را از طریق Sonali Bendre سرطان درمان

چه انگیزه گلدی Behl به کار را از طریق Sonali Bendre سرطان درمان – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 08:57 IST | سرپرستان |

Sonali Bendre همیشه صحبت در مورد آنچه که پشتیبانی فوق العاده سیستم شوهرش فیلمساز گلدی Behl شده است همه از طریق درمان سرطان در نیویورک است.

Goldie Bahl with Sonali Bendre/picture courtesy: Goldie Bahl's Instagram account

گلدی Bahl با Sonali Bendre/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: گلدی Bahl را Instagram account

بازیگر Sonali Bendre همیشه صحبت در مورد آنچه که پشتیبانی فوق العاده سیستم شوهرش فیلمساز گلدی Behl شده است همه از طریق درمان سرطان در نیویورک است. اما چند می دانیم که گلدی نه غفلت کار با توجه به آزمایش هایی که زن و شوهر مواجه شده است. به طور مداوم در Sonali طرف از طریق آزمایش بار گلدی نیز نگه داشته و مشغول به کار در اپل بزرگ است. او نوشت: بخش عمده ای از خود نشان می دهد “RejctX” نشستن در جدید Yorks پارک مرکزی.

برش عملی عکس زمانی که خواست آنچه را نگه داشته و او را به رفتن گلدی quipped: “شما مجبور به پرداخت صورتحساب.”

“صادقانه صحبت ما بسیار مثبت و اعتماد به نفس است که ما را به غلبه بر سختی فاز. که در آن نقطه ما همچنین نیاز به نگه داشتن ذهن ما را اشغال کردند و کسی نمی تواند بیکار نشستن برای مدت طولانی. شما باید نگه دارید در حال حرکت رو به جلو در زندگی است. بنابراین هر زمان که من رو هم من استفاده می شود به رفتن به پارک مرکزی نشستن وجود دارد و نوشتن. من رعایت مردم فرهنگ خود را. همه که به من کمک کرد ساخت کاراکتر برای ‘RejctX’,” گلدی گفت: سرپرستان.

فصل دوم “RejctX” امکانات عشا گوپتا Sumeet Vyas, Anisha ویکتور Ridhi Khakhar, Pooja Shetty, Saadhika Syal و Ayush Khurrana, در میان دیگران. نوجوان-درام هیجان انگیز جریان در ZEE5.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de