خرید رپورتاژ

‘آنچه مهم است رنگ قلب’ – اخبار

به روز شده: فوریه 08, 2020, 07:58 IST | Hemal Ashar | بمبئی

حقوقی عقاب Sarosh Zaiwallas نسخه کتاب ترکیبی از شخصی و سیاسی و فلسفی

Sarosh Zaiwalla, Bachi Karkaria and Adi Godrej at the book launch. Pic/Suresh Karkera

Sarosh Zaiwalla, Bachi Karkaria و Adi Godrej در کتاب راه اندازی. عکس/Suresh Karkera

مستقر در لندن و بمبئی متولد قانونی عقاب Sarosh Zaiwalla کتاب ” ناموسی محدود: ماجراهای یک وکیل در دادگاه منتشر شده در باشگاه مطبوعات در آزاد میدان در روز پنج شنبه. آن راه اندازی شد Godrej گروه رئیس Adi Godrej بود که Zaiwalla اولین مشتری, اما او گفت: “من بسیار کمی خاطره در مورد آن است.” Zaiwalla بیش از حد لمس بر دوران کودکی خود را در بمبئی در یک چت جداگانه و افزود: “من استفاده می شود به زندگی می کنند در هیوز جاده ها است. من منتقل منطقه زمانی که من اینجا هستم اما به یاد داشته باشید بیش از حد بسیاری از نشانه.”

شب در زمان خاموش با مقدمه ای از این کتاب است. سردبیر کتاب, K چوپرا از هارپر کالینز گفت: آنها به فکر نامگذاری کتاب “بمبئی پسر’ اما پس از آن حل و فصل برای “ناموسی محدود”. Godrej گفت: این کتاب این است که “بسیار موردی و به ما می گوید که چگونه مشکل آن این است که برای شروع یک کسب و کار جدید در یک کشور جدید است.”

ارشد روزنامه نگار و مقاله نویس Bachi Karkaria که لنگر آغاز کرد و گفت: “Sarosh کرده تعدادی از دولتها از جمله دولت هند.” Zaiwalla خندید به او گفت که او بود: “اخراج توسط دولت هند برای اقدام برای Bachchans در Bofors مورد است.” او افزود: “به زودی هر چند من یک تماس از دولت چین. این بود که در دسامبر سال 1991. چینی ها از من خواست برای کمک به راه اندازی یک نظام حقوقی وجود دارد. آن است که یک کشور که در آن یک هندی است که مورد احترام بیش از یک اروپایی.” Zaiwalla اضافه شده است که آن مشهود “است که چین نمی خواست درگیری بیش مرز با هند در یک نقطه. به عنوان یک کشور کمونیستی آنها می خواستم اشتغال کامل برای مردم خود و برای که آنها می خواستند تجارت است.” وقتی پرسیده شد که در مورد دیدار با دالایی لاما Zaiwalla گفت: “یک مقام چینی را در ابتدا زمانی که من به او گفتم که من که قرار بود برای دیدار با او در گلاسکو.” او افزود: “چینی ها گفته بود که دالایی لاما می تواند دوباره اما بیشتر به عنوان یک شبانی سر به دنبال پس از او گله.”

جامو و کشمیر
موتیف مرکزی در Zaiwalla فلسفه بود که به اعتقاد او در “جهانی شدن و یک انسان است که در آن رنگ قلب و نه این که از پوست و یا یک دین است که مهم است.” او گفت که آن چه جلب او را به بهائی. او افزود که یکی از راه حل های این مسئله تبت بود که سرمایه گذاری وجود دارد “وجود دارد که در آن غذا و لباس و سرپناه مردم خوشحال هستند. در این راه باید انجام شود در کشمیر. ما باید ببینید خارجی و سرمایه گذاری در J&K.”

بی نظیر بوتو
با گفتگو veering نسبت به سیاست Zaiwalla خواسته شده بود در مورد دوست خود را در اواخر نخست وزیر پاکستان بی نظیر بوتو. او گفت: “بی نظیر بود به من گفت که باید در حال کمک مالی به شورشیان در کشمیر. بی نظیر بود دوست خوب ما آن آمار بسیار خوبی است. در واقع بعد از من طلاق گرفتم او به من گفت من باید دوباره ازدواج. او ترتیب یک ناهار در خواهر او در خانه که در آن او را به من معرفی چهار چاق, زنان میانسال و سپس از من پرسید هست که یکی را دوست دارید و من گفتم: هیچ.”

به عنوان فوریه نسیم پیچید در سراسر تراس باشگاه Zaiwalla را حکایات میرسد این طیف از به نمایندگی از “دان مافیا در یک موضوع مربوط به یک دهکده المپیک — او مرا پرداخت نکرد!” او گفت: برای خود سنت خاویر مدرسه روز در بمبئی که در آن “Sunil Gavaskar من کم وزنی به صورت صفر در درون کلاس match!”

انگلستان چشم
مردی که به انگلستان رفت و در سال 1970 ساخته شده و آن را در آنجا دیده است و خوب و بد. “انگلستان بود نژادپرستانه آن classist اما وقتی انگلیسی متقاعد شدند از خود صداقت حرفه ای آنها مورد قبول شما از صمیم قلب,” او گفت: “در انگلستان و هند بسیار مورد احترام.” چند سوال از مخاطبان بعد پرده بسته با Zaiwalla ‘محدود به ناموسی” در عین حال یکی دیگر از انتصاب در گردباد کتاب راه اندازی تور در شهر محل تولد خود را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im