خرید رپورتاژ

چه ساخته شده Adnan Sami دختر مدینه گریه در مجموعه Tu Yaad Aya – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 12, 2020, 15:53 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Adnan’s, دختر, مدینه, که هرگز به یک فیلم شلیک کنید قبل از بازدید Adnan Sami در مجموعه Tu Yaad آیا همراه با همسر رویا

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

در حال حاضر که عدنان سامی با آخرین تک Tu Yaad آیا وجود دارد بدون توقف عشق و قدردانی که Padma شری برنده است که باران بر طرفداران خود را در هند و خارج از کشور. در حالی که دیدگاه ها به ادامه ضرب در یک اتشی ما به شما اجازه در یک حادثه ای که در طول ساقه از Tu Yaad آیا تولید شده و ارائه شده توسط بوشان کومار T-Series.

در حال حاضر هر کسی که دیده و شنیده ام آهنگ ملودیک است که موسیقی و شعر توسط Kunaal Verma خواهد بود آگاه است که وجود دارد شدید در تصویری که در آن عدنان دیده می شود پاک کردن اشک های خود را. جالب عدنان دختر مدینه که هرگز به یک فیلم شلیک کنید قبل از بازدید او در مجموعه ای از Tu Yaad آیا همراه با همسر رویا.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد طبیعی به فکر می کنم که بچه کوچک خواهد بود شگفت زده شاهد این دنیای جدید از قوس چراغ واقعیت کمی متفاوت از چیزی است که هیچ یک در این مجموعه را دوم حدس زده است. بعد از کمی در حالی که عدنان دو و نیم سال دختر شروع به گریه. عدنان و کل مجموعه ای گرفتار شده بودند غافل در نوبه خود از وقایع و متعجب و متحیر بودند توسط دختر کوچک بی اشک. وقتی عدنان coaxed او “چرا گریه می کنی” او mumbled “من گریه چون من بابا گریه است”. دختر کوچک پدر و مادر تلاش خود را برای ساکت کردن او اطمینان او را که همه چیز خوب است و که پدرش اشک شد و به دور از املاک و قرار بود فقط برای دوربین و جریان به شدت در دستورالعمل تصویری مدیر Arvindr Khaira.

Adnan Sami

بچه های کوچک می تواند به شما هنگامی که شما حداقل انتظار آن. دو و نیم سالگی در مدینه به سختی می تواند درک تفاوت بین “عمل” و “قطع” و پدر او را چشم مرطوب در میان است. بنابراین مدینه اشک را متوقف نمی کند اما شوت را به توقف آمد. از سرگیری شلیک شد یک چالش برای خدمه.

عدنان می خندد در این حادثه در حال حاضر و می گوید: “در نهایت به جهنم همسر من تا به حال او را دور از محل به طوری که ما می تواند همچنان به شلیک کنید.”

عدنان می افزاید: “دختر من عاشق این آهنگ. او شنیده های صوتی بسیاری از بار. او تلاش می کند به خواندن آن. او قادر به گفتن Tu Yaad آیا خوانا اما او می گوید Tu Ya Ya. در حال حاضر که او آگاه است از این ویدئو او اصرار بر دیدن این ویدئو و گریه می کند هر بار که او می رسد که نقطه حساس. پس من نشستم و او را در حالی که تماشای ویدئو و او هنوز هم می شکند به اشک و ما مانند ” مدینه, چرا گریه میکنی حالا ؟ او می گوید: “من گریه چون من وجود ندارد با شما زمانی که شما گریه بابا.’ پس من گفتم: “من وجود دارد با شما در حال حاضر. بنابراین خوشحال می شود.”

این حادثه ثابت می کند که یک فرد یک فرد مهم نیست که چقدر کوچک است. عدنان نشانه های خاموش “بچه ها می گویند که darnest چیزی که گاهی اوقات. مدینه در حال حاضر تقاضا برای دیدن فیلم اما ما جلوگیری از نشان دادن آن به او. این یکی از شایان ستایش ترین و به یاد ماندنی لحظات Tu Yaad آیا برای من است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su