چه چیزی الهام بخش Radhika Apte برای او کارگردان سرمایه گذاری ؟ پیدا کردن!


Radhika Apte که او aces اما او نیز مندرج به سرمایه گذاری در زمینه فیلم سازی در او کارگردان اولین کوتاه-فیلم Sleepwalkers

Radhika Apte. Picture courtesy/PR

Radhika Apte. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

Radhika Apte یک بازیگر که چند استعداد به عنوان او می کند و نه فقط محدود به زمینه بازیگری است که او aces اما او نیز مندرج به سرمایه گذاری در زمینه فیلم سازی در او کارگردان اولین کوتاه-فیلم Sleepwalkers.

این بازیگر همچنین نشان داد به مخاطبان است که آنچه در این فیلم مورد واقعا نمی آمد در سراسر در این تریلر که او ایده از غواصی در سال گذشته است. این حیرت انگیز است که می دانیم که این Radhika کردم الهام از غواصی و تدوین طرح های پیش رو با نوآوری و فداکاری است که چرا کارگردان سرمایه گذاری زیادی به دست آمده از موفقیت و فیلم کوتاه و حتی برنده “بهترین نیمه شب کوتاه جایزه’ در کف دست بهار بین المللی کوتاه جشنواره که برگزار شد حاضر این سال است.

حتی زمانی که تریلر منتشر شده آن را دریافت تقدیر بیش از همه از منتقدان و مخاطبان است. تریلر تا به حال مبهم trippy پرنیان در مورد آن جایی که یک زن sleepwalks به ساحل و هنگامی که او از خواب بیدار در خانه خود او مطلقا هیچ حافظه از آن است.

در بازیگری مقابل, Radhika Apte خواهد شد نگه داشتن مخاطبان چسب به صفحات بعدی در یک فیلم به نام Raat Akeli Hai در کنار بازیگر, Nawazuddin Siddiqui. جفت شد آخرین دیده های فضای صفحه نمایش در وب سایت های محبوب سری به نام مقدس بازی. می شود آن بازیگری و یا کارگردانی همه مخاطبان از فیلم هندی صنعت قطعا منتظر چگونه Radhika را جلب و جذب آنها را به آینده!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de