چه آرجون کاپور از دست داده ؟


آرجون کاپور دیده می شود با دست خود را بر روی سر خود را به عنوان او به نظر می رسد پایین. کاترینا کایف اتحاد خنده دار پاسخ به این بازیگر پست های رسانه های اجتماعی.

Katrina Kaif and Arjun Kapoor

کاترینا کایف و آرجون کاپور

آرجون کاپور در آخرین پست در Instagram اتحاد چپ کاترینا کایف cackling. کاپور دیده می شود با دست خود را بر روی سر خود را به عنوان او به نظر می رسد پایین. کت اظهار داشت: “آنچه اتفاق افتاده است را به شما از دست دادن چیزی (sic)?” پاسخ خود آمد و سریع “من خود را از دست داده شماره (sic).” Kaif اغلب دیوهای او. او خود را rakhi, خواهر, بنابراین او می شود دور با آن. نگاهی به این پست در اینجا.

آرجون کاپور شناخته شده است برای رسانه های اجتماعی بورسی. بازیگر گرفتار شده است با داشتن بسیاری از لحظات خنده دار و انگلیسی دوبله بر روی پلت فرم. آن را نه فقط در رسانه های اجتماعی اما حتی در حوادث مختلف Arjun و کاترینا در یک اهل تفریح و بازی حالت توسط shutterbugs. خوب این چیزی است که خواهران و برادران انجام ،

در کار جبهه Arjun گذشته دیده می شد در Ashutosh Gowariker را پنیپت مقابل Kriti Sanon. بازیگر بعدی خواهد شد که بخشی از Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar و Chale Chalo. صحبت در مورد کاترینا کایف او تمام مجموعه برای به اشتراک گذاشتن فضای صفحه نمایش با آکشی کومار در Rohit Shetty را Sooryavanshi.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im