خرید رپورتاژ

چه Shekhar Kapur باید بگویم در مورد آقای هند سه گانه توسط Ali Abbas Zafar? – سرگرمی

به روز شده: فوریه 18, 2020, 15:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

علی عباس ظفر اعلام کرده است که آقای هند سه گانه و خالق اصلی, Shekhar Kapur است این را می گویند در مورد این پروژه بلند پروازانه!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shekhar Kapur

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shekhar Kapur

این خبری است که علی عباس ظفر بعدی پروژه در حال رفتن به آقای هند سه گانه است که نصب خواهد شد در مقیاس بزرگ. و این هم هیچ خبری که Ranveer Singh می تواند مدرن روز آقای هند مردی با قلب طلایی که کشف قدرت نامرئی.

و در مورد شما از دست رفته آن ظفر نیز در زمان به حساب توییتر خود را به تایید این اخبار و چگونه از آن خواهد شد یک مسئولیت بزرگ برای به تصویر کشیدن یک شخصیت نمادین دوست تمام است.

نگاهی به در صورتی که شما آن را از دست رفته:

و در حال حاضر Shekhar Kapur, مرد ساخته شده است که اصلی کلاسیک داده است واکنش او در اخبار. هنگامی که یک کاربر با اشاره به نارضایتی خود را در طول سه گانه گفت: چگونه آن را به طور کامل ایده بد و شکست مواجه خواهد شد بسیار بد Kapur به آن موافقت کردند.

این چیزی است که او تا به حال به می گویند:

این در واقع یک ماموت وظیفه به فکر می کنم حتی از تکرار این فرقه از آقای هند و ظفر گرفته است یک چالش عظیم به عنوان یک فیلمساز. همه او را به انجام است فقط طعم و جوهر اصلی راست.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im