چه Saif Ali Khan بگویید پدر سارا علی خان پس از Love Aaj Kal را شکست ؟ این بازیگر نشان می دهد!

چه Saif Ali Khan بگویید پدر سارا علی خان پس از Love Aaj Kal را شکست ؟ این بازیگر نشان می دهد! – سرگرمی

انتشار: May 14, 2020, 13:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در مصاحبه اخیر خود, Saif Ali Khan ریخته لوبیا در صحبت کردن به پدر سارا علی خان در مورد Love Aaj Kal را شکست و پس از آن مشاوره!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sara Ali Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/سارا علی خان

سیف علی خان است که یک بازیگر از بالیوود که احتمالا دیده می شود حداکثر بالا و پایین. اگر در یک دست او چادر قطب های پرفروش مانند مسابقه, نژاد, 2, Tanhaji: گمنام جنگجو Love Aaj Kal او هم داغدار شکست مانند آشپز Laal Kaptaan و پایان خوش. بنابراین صحبت کردن در مورد موفقیت و شکست با او می تواند یک ایده خوب برای هر بازیگر است.

که دقیقا همان چیزی است که دخترش سارا علی خان را پس از شکست از آخرین فیلم Love Aaj Kal. چه توصیه را پدر باید خود را برای عزیزترین دختر پس از آن موفق به دیدار با انتظارات ؟ در مصاحبه با فیلم همراهاو ریخته لوبیا در همان. “من پیام خود را و از آنها بخواهید اگر او اشکالی ندارد. البته این یک عاشقانه و پدرانه مفهوم (برای نگه داشتن خود را از دست دختر را از طریق سختی) اما من فکر نمی کنم آن را واقعا مورد نیاز است. من فکر می کنم او بسیار سخت و هوشمند و او آن را می شود. و به او گفتم: ‘شما باید برای رفتن از طریق این کار است.”

او همچنین صحبت در مورد به همین دلیل او تصمیم گرفت به بخشی از این فیلم “شما باید دوست داشت چیزی است که شما ممکن است دوست دارند کسی; کارگردان و یا تهیه کننده است. نه خیلی زیاد است به اشتباه آن را به اشتباه… شما را به نگه داشتن کار را از طریق آن.”

در مقابل کار Saif فیلم بعدی خواهد بود Bunty Aur Babli 2 در حالی که سارا دیده می شود در حمال شماره 1.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de