‘آنچه یک پیروزی’, Sourav Ganguly به یاد می آورد تاریخی 2001 آزمون برابر استرالیا

‘آنچه یک پیروزی’, Sourav Ganguly به یاد می آورد تاریخی 2001 آزمون مقابل استرالیا – ورزشی

به روز شده: Apr 15, 2020, 11:46 IST | ANI | دهلی نو

Rahul Dravid پیوست VVS Laxman در وسط. بعدی 104 اور شد یک کابوس برای استرالیا به هند دو بخیه یک 376-اجرای غرفه برای احیای نوبت و کمک کرد تا این تیم در مرحله یک دراماتیک باز گشت در بازی

Pic courtesy/Sourav Ganguly's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Sourav Ganguly را Instagram account

سابق کاپیتان هند و هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور Sourav Ganguly روز چهارشنبه به یاد می آورد تاریخی آزمون پیروزی در برابر استرالیا در باغ بهشت در کلکته در سال 2001.

یک کاربر به اشتراک گذاشته بود جشن لحظات از سال 2001 آزمون. در این پست Ganguly اظهار داشت: “آنچه که یک پیروزی است.” در این آزمون هند مسجل 171-اجرای پیروزی بر استرالیا شد و تیم سوم در تاریخ تست کریکت برای برنده شدن در یک مسابقه پس از اینکه مجبور به دنبال.

استرالیا ساخته شده بود 445 در نوبت اول حسن نیت ارائه میدهد استیو واو درخشان صد. این هندی عنکبوتی که تار میتند Harbhajan Singh, چه کسی به سرقت برده نشان می دهد در کلکته با دیدنی هفت ویکت از جمله اولین هتریک در هند, تاریخ آزمون.

در اولین نوبت هند تاشو برای 171 اجرا می شود و از آنها خواسته شد به دنبال در استرالیا. این Sourav Ganguly-چراغ جانبی بازی با احتیاط در دومین نوبت از دست داده و سه ویکت برای 115 اجرا می شود. هند از دست Ganguly در 67 بیش از نوبت با سمت گرفتن کاهش می یابد به 232/4.

Rahul Dravid پیوست VVS Laxman در وسط. بعدی 104 اور شد یک کابوس برای استرالیا به هند دو بخیه یک 376-اجرای غرفه برای احیای نوبت و کمک کرد تا این تیم در مرحله یک دراماتیک باز گشت در این مسابقه است.

Dravid به ثمر رساند 180 اجرا می شود در حالی که Laxman ناودان 281 خود بالاترین نمره در آزمون کریکت. هند به یک هدف از 384 اجرا می شود به استرالیا. اما واو-led طرف قادر به رسیدن به هدف و دگرگون کردن برای 212 توزیع هند یک برنده.

Harbhajan بود دوباره انتخاب کنندگان هند به عنوان او scalped شش ویکت. بهشت باغ آزمون است بهترین راه حل برای هند معجزه آسا احیای دوم نوبت و Laxman را دست کشیدن از 281 اجرا می شود که یکی از شگفت انگیز ترین نوبت در دوران مدرن است. Laxman خیره کننده نوبت نیز متوقف استرالیا رکورد 16 آزمون های پی در پی برنده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>