WFI: Vinesh Phogat یک مدعی قوی برای خیل Ratna

WFI: Vinesh Phogat یک مدعی قوی برای خیل Ratna – ورزشی

به روز شده: Jun 01, 2020, 08:33 IST | PTI | دهلی نو

او واجد شرایط برای توکیو بازی با پیروزی یک برنز در مسابقات قهرمانی جهان در نور سلطان در سال 2019.

مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز Vinesh Phogat تنظیم شده است به نامزد برای خیل Ratna برای سال دوم در یک ردیف در حالی که ریو المپیک برنز برنده Sakshi ملک می خواهد در کشاکش برای Arjuna جایزه اگر چه او در حال حاضر یک گیرنده از کشور بالاترین ورزشی افتخار. Vinesh که تنها زن کشتی گیر به واجد شرایط برای این شرکت به تعویق افتاد توکیو المپیک تا به حال از دست رفته در این افتخار در سال گذشته با همکار grappler Bajrang Punia گرفتن جایزه معتبر. او به طور مداوم در سه سال گذشته برنده در بازی های آسیایی طلا در جاکارتا.

او واجد شرایط برای توکیو بازی با پیروزی یک برنز در مسابقات قهرمانی جهان در نور سلطان در سال 2019. در اوایل این سال او موفق به کسب یک برنز در مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد در دهلی نو. “ما خواهد شد ارسال Vinesh برنامه در روز دوشنبه برای خیل Ratna. او خواهد بود یک مدعی قوی است. اما ما هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت در Arjuna جایزه برنامه چرا که ما دریافت کرده اند و بسیاری از برنامه های کاربردی. این WFI رئیس جمهور را نگاه کنید و تصمیم می گیرید که برنامه برای ارسال به وزارت” WFI Assiatant وزیر Vinod تومار گفت PTI. “ما هنوز هم تا ژوئن 3. اما به احتمال زیاد نام ارسال خواهد شد امروز (دوشنبه)” او اضافه شده است. یک WFI منبع گفت: Sakshi که تلاش شده است به شدت از اواخر فرستاده است برنامه خود را برای Arjuna.

او تا به حال کردم خیل Ratna در سال 2016 همراه با ژیمناست Dipa Karmakar و تیرانداز Jitu Rai. به تازگی او را از دست داده و دو بار به جوان grappler Sonam ملک که متوقف نخبگان ورزشکار از ساخت برش حتی برای المپیک مقدماتی. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر WFI می فرستد نام او پس از 2019 در مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره دیپاک Punia (86kg) و بسیار با استعداد Rahul آگاه (61kg غیر المپیک رده) نیز فرستاده می شود برنامه های کاربردی خود را برای Arjuna. “او تا به حال هیچ دستاورد قبل از ریو بازی پس نام او فرستاده نشد برای Arjuna. پس او برنده یک برنز در ریو او (به طور مستقیم) رو Khel Ratna آن زمان. در حال حاضر او می خواهد به آرجونا جایزه به عنوان” منبع گفت.

اگر WFI می رود و عملکرد آن را نمی خواهد ارسال Sakshi نام دلیل بهتر اجرا مانند دیپاک Punia و Rahul آگاه ایستاده شانس برای دریافت جایزه به عنوان آنها را در رقابت با درخشان ورزشکاران از رشته های دیگر است. همچنین ارسال درخواست خود را به WFI برای Arjuna Sandeep تومار بود که یک نامزد قوی در 57kg قبل از ظهور راوی Dahiya های 2019 در مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز. در حالی که نرم افزار باید توسط ورزشکاران آن است که ملی فدراسیون است که به پیشنهاد نام برای جوایز ورزشی به وزارت. ورزشکاران هنوز هم می توانید ارسال های خود را اگر آنها فرم تایید شده توسط خود دولت واحد و یا ملی سابق awardee — آرجونا Khel Ratna, Dhyan Chand یا یا Dronacharya.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im