غرب هند مدیره اعلام کرد به طور موقت قطع پرداخت

غرب هند مدیره اعلام کرد به طور موقت قطع پرداخت – ورزشی

به روز شده: May 31, 2020, 15:09 IST | PTI | آنتیگوا

این تصمیم پس از mobile backup هیئت مدیره دریافت توصیه از استراتژی مالی کمیته مشورتی (FSAC) در یک تله کنفرانس

Andre Russell (left) and Carlos Brathwaite

Andre راسل (سمت چپ) و کارلوس Brathwaite

کریکت هند غربی (mobile backup) اعلام کرده است موقت 50 درصد حقوق و دستمزد برش و بودجه در سراسر منطقه کریکت سیستم موثر از آغاز ماه جولای با توجه به بحران مالی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. این تصمیم پس از mobile backup هیئت مدیره دریافت توصیه از استراتژی مالی کمیته مشورتی (FSAC) در یک تله کنفرانس.

“با هیچ بین المللی کریکت در حال حاضر در حال بازی در هر نقطه در جهان و با قطعیت از زمانی که به طور منظم کریکت فعالیت خواهد, رزومه, mobile backup ¿ مانند بسیاری دیگر از سازمان های بین المللی ورزشی در سراسر جهان ¿ رو از دست دادن قابل توجهی از درآمد در حالی که همچنین نامشخص بودن طولانی مدت تاثیر بحران بر ما عملیات” mobile backup در بیانیه ای گفت.

“این است که در این زمینه که mobile backup هیئت مدیره با تاسف توافق کرده اند که برای یک برنامه است که ما انتظار داریم را حفظ mobile backup آینده در حالی که ارائه حداقل یک حداقل سطح کار حفاظت برای همه افراد شاغل و یا قرارداد در سراسر منطقه کریکت جامعه است.”

Mobile backup جمهور Skerritt گفت: “این بیماری همه گیر است که صدمه زدن به هر غرب هند و این تصمیم به کاهش کارکنان و بازیکن درآمد شده است که بسیار دشوار به یکی که تاثیر بسیاری از اعضای cricketing خانواده در اطراف کارائیب است.”

“این کسب و کار تداوم طرح متاسفانه نیاز به تمام ذینفعان به یک قربانی بزرگ, اما من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد طولانی قبل از mobile backup خواهد شد در یک موقعیت برای اطمینان حاصل شود که ورزش ما عشق می توانید راه اندازی مجدد و لذت می برد یک بار دیگر توسط هزاران نفر از طرفداران کریکت در سراسر منطقه و خارج از کشور.” Mobile backup نگه داشته بود کارکنان بازیکنان داوران و مربیان در full-پرداخت پس از وقوع COVID-19.

“Mobile backup امیدوار است که این اقدامات موقت را فقط در محل برای بیش از سه تا شش ماه. این اقدامات همچنین شامل 50 درصد کاهش در بودجه ارضی تخته ارضی هیئت مدیره Franchises و WIPA و همچنین 50 درصد کاهش در تمام نگهدارنده و کمک هزینه برای مدیران و مدیریت اجرایی.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im