West Bengal, گزارش اولین coronavirus مرگ

West Bengal, گزارش اولین coronavirus مرگ – اخبار

انتشار: Mar 23, 2020, 19:32 IST | سرپرستان | کلکته

مرحوم هیچ ندارد اخیر سفر خارجی تاریخ, اما با حضور یک ازدواج در بیلسپور, Chhattisgarh ماه گذشته

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

کلکته: با 57 ساله مرد تسلیم شدن به عفونت کرونا ويروسی در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در دوشنبه, West Bengal در گزارش اول خود را Covid-19 مرگ یک مقام رسمی گفت.

این مرد در یک حمایت در ICCU از AAMRI بیمارستان, Salt Lake, درگذشت پس از ایست قلبی در بعد از ظهر. بستری شدن تب و سرماخوردگی و سرفه در هفته گذشته وضعیت او آغاز شده و رو به وخامت یکشنبه شب.

ساکن دام دام در کلکته را در حومه شمالی شناسایی شد با عفونت در شنبه شب پس از گزارش از دو تست امکانات — SSKM و NICED — تبدیل شده مثبت است.

با توجه به منابع مرحوم برخی از اعضای خانواده در بیمارستان و چند نفر دیگر در خانه انزوا.

او هیچ ندارد اخیر سفر خارجی تاریخ, اما با حضور یک ازدواج در بیلسپور, Chhattisgarh ماه گذشته. او پونا-هوره آزاد عقبی اکسپرس در اوایل این ماه.

وزیر Mamata بانرجی یاد گرفتیم از مرگ طی یک نشست در coronavirus در دولت دبیرخانه Nabanna. او دستور پلیس به اطمینان حاصل شود که این بیماری نیست از جسد و آخرین حقوق انجام شد طبق توصیه پزشکان است.

شش coronavirus بیماران بستری در بخش های ویژه جداسازی بخش ID بیمارستان Beliaghata دولت اصلی ارجاع بیمارستان برای بیماری های عفونی. آنها شامل سه نفر از اعضای یک خانواده – یک زن و شوهر مسن و خود را 22 ساله و پسر – و خدمتگزار.

جوانان در حال بازگشت از انگلستان به تازگی.

یک دختر که از اسکاتلند و یک نوجوان که مطالعات در انگلستان نیز مبتلا به این بیماری است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>