خرید رپورتاژ

ما باید خودمان از تعصب و نفرت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 15, 2020, 04:31 IST | سرمقاله | بمبئی

او همه ستایش ها برای ما مدنی مقامات ادامه داد که به او کمک کند با اقامت به عنوان او تلاش برای پرداخت هزینه های گران هتل برای بسیاری از روز

Rebita Devi in her hotel room

Rebita Devi در اتاق هتل خود را

این مقاله برجسته نگران کننده گزارش در مورد یک زن بدن ساز از مانیپور شده است که رشته در بمبئی پس از مستند. بانویی بود که در اینجا به جمع آوری یک جایزه و سپس باقی ماند در این شهر برای برخی از جلسات خودش را قادر به رفتن به شمال شرقی خانه به عنوان مرزهای بین کشورها بسته به طور ناگهانی.

او همه ستایش ها برای ما مدنی مقامات ادامه داد که به او کمک کند با اقامت به عنوان او تلاش برای پرداخت هزینه های گران هتل برای بسیاری از روز. آنها شده اند ستارگان در کار خود او گفته بود.

از سوی دیگر برخی از مردم همچنان به هدف قرار دادن او به دلیل ویژگی های است که شرقی و طوری او را نگاه چینی. ما تا به حال دیده می شود این الگو در اوایل زمانی که دانش آموزان از غرب هدف قرار گرفتند در این شهرستان به دلیل چگونه آنها نگاه. این ساز بدن است که یک جامد ساختن عضلانی به دلیل ورزش نیز او را قطع مو کوتاه و مطرح به عنوان یک مرد به زندگی را ساده تر.

این شهادتها و بسیار شرم آور تفسیر در زمان ما.

ما نیاز به استفاده از این زمان برای درون نگری و تحول است. اجازه دهید ما را ببینید هرگز آزار و اذیت بر اساس ویژگی های پوست, دین یا جامعه دوباره. اگر این بیماری همه گیر است که در اکولایزر مانند برخی می گویند پس از آن باید آن را خار به عادلانه تر درمان ، هر شهروند عادی نیست و باید ابزار و یا مجهز به دید اقتصادی تقسیم در جامعه است. او هر چند می تواند حذف و تعصب از سر و در این راه بیش از حد حرکت به سمت یک سطح میدان بازی. برای دیدن این آزار و اذیت اتفاق می افتد در بمبئی یک شهر جهان وطنی که در آن هر نوع فرد می رسد از گوشه و کنار کشور در جستجوی کار و آینده تکان دهنده است به حداقل می گویند. طرد کردن کلیشه ها و حذف قبلی نابجا و مفاهیم. قفل شده است و از لحاظ جسمی اما عاری از تعصب و نفرت است که باید ما غذای آماده.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im