ما احساس امن با شما آقا: Kirron Kher بعد از مودی سفر به لاداخ

ما احساس امن با شما آقا: Kirron Kher بعد از مودی سفر به لاداخ – سرگرمی

به روز شده: Jul 04, 2020, 08:07 IST | ANI | دهلی نو

با توجه به توییتر Kher ابراز غرور بیش از نخست وزیر ترکیه در سفر به دره.

Kirron Kher

Kirron Kher

پس از نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سفر به Nimu لاداخ برای دیدار با سربازان هندی کهنه بازیگر بالیوود و BJP MP Kirron Kher گفت که این کشور احساس امنیت با نخست وزیر است که ایستاده بلند با نیروهای مسلح در نظر گرفتن به, توییتر, Kher ابراز غرور بیش از نخست وزیر ترکیه در سفر به دره.

“احساس افتخار PM مودی. Striding به له ایستاده قد بلند با نیروهای مسلح هند است. ما احساس امن با شما آقا. Jai Hind!,” توییتی ارشد بازیگر.

پیش از آن در روز Kher و بازیگر بالیوود, Anupam Kher بیش از حد ابراز غرور بیش در جریان بازدید نخست وزیر لاداخ و ستایش آدرس خود را به سربازان هندی نوشته شده وجود دارد.

نخست وزیر روز جمعه در سفری غیرمنتظره به لاداخ و جریان توسط افسران ارشد در Nimmoo میان مداوم تنش با چین است. او همراه بود رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane. او رسیده Nimu در اوایل صبح امروز و در تعامل با ارتش و نیروی هوایی و ITBP پرسنل. واقع در 11,000 فوت این میان موقعیتهای دشوار, احاطه شده توسط Zanskar محدوده و در بانک ها از سند.

این وضعیت در هند و چین مرز زمان باقی مانده پس از 20 سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan دره در ژوئن 15-16 وقتی سربازان چینی اقدام به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید. هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به سهولت مداوم آمریکا از ماه گذشته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de