ما تا پایان پرداخت lakhs برای COVID-19 درمان می گویند پلیس

ما تا پایان پرداخت lakhs برای COVID-19 درمان می گویند پلیس – اخبار

به روز شده: Jun 20, 2020, 07:12 IST | Shirish Vaktania | بمبئی

با به اندازه کافی تخت در پلیس پنل بیمارستان پلیس ادعا می کنند که آنها مجبور به دریافت خود بستری در بیمارستان های خصوصی که در آن هزینه های بسیار بالا و بازپرداخت می کند

Worli police seizing vehicles plying in the high-risk zone in Worli. File pic/Suresh Karkera

Worli پلیس تصرف وسایل نقلیه پیمودن در معرض خطر در منطقه Worli. فایل pic/Suresh Karkera

جدا از استرس بسیار زیاد پرسنل پلیس در حال حاضر تحت با توجه به COVID وظایف آنها در حال حاضر در مواجهه با یک بحران مالی است. پلیس ادعا کرده اند که آنها در حال گرفتن تخت در بیمارستان در پلیس پنل و BMC است که آنها را مجبور به بستری شدن به بیمارستان های خصوصی به جای.

صورتحساب از بیمارستان های خصوصی هستند اما بزرگ و پلیس در حال داشتن یک زمان سخت به آنها پرداخت تا آنها پرداخت. در حدود 21 پلیس باید پرداخت صورتحساب با ارزش بیش از R3-4 لاخ برای COVID-19 درمان و در حال انتظار برای بازپرداخت.

اگر یک پلیس است COVID-19 علائم او/او برای دریافت تست شده و ارسال گزارش به این باشگاه است که تصمیم می گیرد که در آن یک فرد می شود اعتراف کرد. اگر بیمارستان می آید پلیس پنل لیست و سپس دولت می پردازد کل لایحه برای policeperson اما اگر نه این لایحه باید پرداخت شود توسط فرد است.

اداره پلیس کسور R165 از هر یک از کارمندان حقوق و دستمزد در هر ماه (Saanugrah Anudan پلیس صندوق رفاه) و R1-لاخ وام بدون بهره. این وام تحریم است در عرض 24 ساعت استفاده از آن. پلیس که تست COVID-19 مثبت را برای اعمال این وام اما آنها به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب بیمارستان.

بر اساس بمبئی-Sevanivritti پلیس Kalyankari انجمن به تازگی دریافت 21 شکایات از پلیس شهرستان برای کمک به. رئیس و بنیانگذار این انجمن موهان Todkar گفت: “ما در دیدار با کمیسر پلیس Param Bir سینگ در این زمینه به کمک پلیس. اگر یک پلیس است که در بر داشت COVID مثبت دولت باید خود را پرداخت کل صورتحساب. پاسبان نمی تواند مدیریت R3-4 لاخ. این ما خط مقدم رزمندگان. هر یک افسر پلیس باید رایگان درمان است.”

‘دولت باید پرداخت’

پاسبان ساکن در Naigaon گفت: “من در تماس با بدن مرده یک COVID-فرد آلوده و قرارداد ویروس. من بستری در یک بیمارستان خصوصی. دو روز بعد شوهر من نیز در بر داشت COVID مثبت است. ما خوشبختانه بهبود به زودی اما به پایان رسید تا پرداخت R4.5 لاخ به بیمارستان. به صندوق رفاه تنها به یک وام از R1 لاخ و آن را کسر از حقوق و دستمزد من برای 18 ماه آینده به عنوان EMI. ما باید صبر کنید حداقل سه تا چهار ماه برای بازپرداخت.”

یکی دیگر از پاسبان که پرداخت یک بیمارستان خصوصی R3.5 لاخ گفت: “من نگران خانواده. من هنوز هم درمان در یک بیمارستان خصوصی گرفته اند و یک وام از صندوق رفاه. من برای تنظیم مقدار باقی مانده از بستگان و دوستان.”

دولت باید به طور مستقیم پرداخت قبض مقدار به بیمارستان گفت: یکی دیگر از پلیس.

‘ما با آنها’

“ما در حال کار بر روی هر مورد و کمک به آنها را با R1 لاخ بر اساس فوری. مقدار باقی مانده است که پرداخت آنها را به بیمارستان پرداخت خواهد شد در عرض دو تا سه ماه تحت سلامت خود را طرح. ما نیز با صدور بخشنامه ها در این. پرسنل پلیس نباید نگران باشید. ما با آنها” نیروی دریایی Bajaj مشترک کمیسر پلیس گفت:.

لیست پلیس پنل بیمارستان که در آن دولت می پردازد به طور مستقیم

بیمارستان بمبئی
(27 تخت)

Fortis بیمارستان Mulund
(15 تخت)

Vedant بیمارستان تانه
(40 تخت)

افق بیمارستان تانه
(53 تخت)

COVID Arogya Kendras

بیمارستان که در آن پرسنل پلیس باید پرداخت و آنها خواهد پرداخت:

هفت تپه بیمارستان Andheri (568 تخت)
Gurunanak بیمارستان Bandra (46 تخت)
Saifi بیمارستان Charni جاده (80 تخت)
Sushuksha بیمارستان Vikhroli (140 تخت)
Apex بیمارستان بریولی (30 تخت)

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK