سازمان دیده بان ویدئو: زن رها کردن بچه ها در مدرسه متوجه می شود او را فراموش کرده و آنها را در خانه. واکنش او بی بها است

سازمان دیده بان ویدئو: زن رها کردن بچه ها در مدرسه متوجه می شود او را فراموش کرده و آنها را در خانه. واکنش او بی بها است – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 Feb 2020, 16:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این کلیپ نشان می دهد که یک مادر خنده قاه پس از او متوجه می شود که او سوار به مدرسه به رها کردن کودکان و نوجوانان اما در واقع خود را فراموش کرده آنها را در خانه.

Pic/Screengrab

عکس/Screengrab

مادر بودن یک کار دشوار است و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به مراقبت گرفته شود. بسیاری از زمان, همه چیز نمی رویم راه به عنوان برنامه ریزی شده.

تصویری از یک مادر رفته ویروسی در اینترنت. این کلیپ نشان می دهد که یک مادر خنده قاه پس از او متوجه می شود که او سوار به مدرسه به رها کردن کودکان و نوجوانان اما در واقع خود را فراموش کرده آنها را در خانه.

این کاربر توییتر که نوشته شده این ویدئو نوشت: “او واقعا او را سوار بچه ها به مدرسه اما بچه ها او را نمی شد در ماشین… من نمی تواند متوقف خنده.”

این ویدئو نشان می دهد که مادر خنده بیاختیار در حالی که گفت که او نمی تواند باور او سوار به مدرسه بدون بچه های خود را. او حتی می گوید که او در حال حاضر شما باید به درایو به عقب و آنها را انتخاب کنید.

Twitterati اتحاد خنده دار واکنش به این ویدئو. در حالی که یکی گفت: “من به عنوان یک مادر” دیگر نوشت: “او نیاز به یک تعطیلات به دور از آن معمول است. خدا بیامرزد مادرم”. “خنده او باعث می شود من بخندی! OMG خیلی خنده دار!” اظهار نظر یک سوم است.

این ویدئو را به دست آورد تقریبا 109.3 K رسانهها و 377.5 K را دوست دارد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de