سازمان دیده بان ویدئو: Vir Das’ همسایه ‘عطسه’ او می پرسد او را به پوشیدن ماسک

سازمان دیده بان ویدئو: Vir Das’ همسایه ‘عطسه’ او می پرسد او را به پوشیدن ماسک – سرگرمی

به روز شده: مه 25, 2020, 15:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نبود دلپذیر یکشنبه شب برای Vir Das زمانی که خود را ‘همسایه’ به زشت تف با این بازیگر.

Picture Courtesy: Mid-day Archives and Vir Das Twitter Account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives و Vir Das حساب توییتر

همه چیز دشوار برای هر کس در طول این مستند است که در جریان دو ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یکشنبه شب بازیگر و کمدین Vir Das بود و نه تجربه ناخوشایند با همسایه خود که به زشت کرد با او. او حتی در زمان خاموش ماسک خود را به عطسه در او و Go Goa Gone بازیگر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو در مورد درگیری خود حساب رسانه های اجتماعی.

با توجه به توییتر او مشترک تصویری و نوشت: – “مستند همسایه. من به دوست من Kavi که زندگی سه خانه را از من برخی از شام. ما در حال انتظار برای آن را به دریافت پخته شده 15 فوت دور از هر یک از دیگر. من در آستان او است. این اتفاق افتاده است. [sic]”

یک نگاه حق در اینجا:

در این ویدئو برای اولین بار آمد و پرسید: Vir Das به پوشیدن ماسک که ویر پاسخ داد که او در خانه اش. این مرد بعد از آن در ادامه می گویند او است صاحب این مکان و این که او در این خانه متولد شد که در آن دس ماندن و خود را مرده پدر و مادر خواهد او امد و شد زیاد. با وجود این بازیگر از او درخواست اقامت شش پا را از او دور او ادامه داد: فریاد در او.

در صبح روز دوشنبه, Vir Das, در بیانیه ای که او را در توییتر خود در مورد سمت خود را از داستان. بازیگر آغاز شده گفت: با تشکر از شما و عذرخواهی به پیروان خود برای همه “شخصی درام’. این بازیگر در ادامه روشن او سعی کرد همیشه برای قرار دادن کار به جای هر چیز دیگری برای جلوگیری از بی ارزش تبلیغات. بیانیه خود بیشتر بخوانید “اما برای هشت ماه در حال حاضر کسی را مورد آزار و اذیت من و همسر کارکنان ما و چند نفر در جامعه ما همه مایل به رفتن در ضبط. ما شده ایم با تهدید شایعات که عاشق چیزهای شبیه به این و انجام آن است. ما آن را نادیده گرفته است. این مستند رفتار این است که رفتار روزمره.” Das همچنین نوشت: در مورد چگونه آنها باید سعی کردم مودب مکالمات میان چیزهای دیگر, قبل از ارسال این در رسانه های اجتماعی. خواندن کامل پست در اینجا:

بسیاری از افراد مشهور در زمان به حساب های خود را برای حمایت از دس.

Sayani Gupta نوشت: “این آزار و اذیت خالص. همچنین ترسناک علت او به نظر می رسد کمی دیوانه به لعن شما با haunting تهدید. لطفا امن ویر & Shivani. [sic]”

Shruti ست نیز در حمایت و این چیزی است که او تا به حال به می گویند در این فیلم- “ویر لطفا مراقب باشید. دریافت سفارش محدود در برابر این دیوانه است. خوشحالم که شما در آنجا ماند آرام اما اجازه نمی دهد افرادی مانند او را به ارعاب و تهدید شما. ایمن ماندن! [sic]”

بعد Milap Zaveri که او نیز ایستاده بازیگر و نگاه آنچه که او را به می گویند — “او به نظر می رسد به طور کامل مست و یا دیوانه. چگونه جرات او را تهدید می کند به عطسه کردن در شما! بار دیگر ثابت می کند که Celebs اهداف آسان است. ایمن ماندن bro. آغوش بزرگ. [sic]” گلشن Devaiah خواسته او را به صحبت کردن با یک مشاور حقوقی در این مورد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de