سازمان دیده بان ویدئو: این پدربزرگ coaster غلتکی برای نوه موفق به کسب قلب آنلاین!

سازمان دیده بان ویدئو: این پدربزرگ coaster غلتکی برای نوه موفق به کسب قلب آنلاین! – اخبار

منتشر شده: مه 27, 2020, 14:29 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این ویدئو ویروسی ارسال شده در توییتر پسر دیده می شود سوار ناتمام rollercoaster با پدر بزرگ خود را به هل دادن او از هر دو به پایان می رسد برای اطمینان از ایمنی خود را.

A screengrab of the video posted by Twitter user @HUNNITBANDBRIA

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط کاربر توییتر @HUNNITBANDBRIA

پدربزرگ برنده تن عشق از اینترنت برای ساختمان نوه اش یک ترن هوایی در حیاط خلوت خود را. ویروسی تصویری از پسر بچه با بهره گیری از نوسان با پدر بزرگ خود را به ارمغان آورده است شادی برای بسیاری از شهروندان.

در این ویدئو ارسال شده توسط مادر پسر با توییتر رسیدگی @HUNNITBANDBRIA پسر دیده می شود سوار ناتمام rollercoaster با پدر بزرگ خود را به هل دادن او از هر دو به پایان می رسد برای اطمینان از ایمنی خود را. “چرا پدر من در خارج از ساختمان پسرم غلتکی coaster” کاربر گفت: در یک صدای جیر جیر قبل از ارسال شایان ستایش تصویری. عنوان این ویدئو آمده است: “آن را انجام داده اما آنها با داشتن زمان از آنها زندگی می کند (sic).”

پدربزرگ نوه duo نیز خود را Instagram صفحه با عنوان @bubbieandnugget که در آن از آنها به عنوان ‘coaster غلتکی پدر بزرگ و شخص وابسته خود قطعه.’ صفحه دیگری تصویری از پسر سوار coaster غلتکی با پدر بزرگ خود را.

این ویدئو ارسال شده در توییتر در 22 مه به دست آورد بیش از 5.6 میلیون بازدید با بیش از 315,900 دوست دارد و ترجمه بیش از 54,500 بار. این کلیپ را نیز دریافت تن از دیدگاه ستایش پدربزرگ خود دلگرم ژست.

شما چه فکر می کنم در مورد حرکت?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>