سازمان دیده بان ویدئو: تیمور علی خان چیدن سبزیجات آلی در مزرعه ژله چیزی که امروز می بینیم!

سازمان دیده بان ویدئو: تیمور علی خان چیدن سبزیجات آلی در مزرعه ژله چیزی که امروز می بینیم! – سرگرمی

انتشار: May 01, 2020, 18:03 IST | سرپرستان | بمبئی

کارینا کاپور خان و سیف علی خان munchkin, تیمور علی خان با یک ویدیو جدید و این بار او دیده می شود برداشت سبزیجات آلی در مزرعه. آیا این خانم نیست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Vijay Chauhan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/ویجی Chauhan

کارینا در حال تیر اندازی به صورت ستاره Aamir Khan starrer لعل سینگ Chaddha و تیمور علی خان همراه او برای Chandigarh برنامه.

روز یکشنبه یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط آشپز Vijay Chauhan از Oberoi Sukhvilas آبگرم رفت و آمد مکرر در Instagram نشان داد برخی از شایان ستایش کلیپ و عکس از تیمور چیدن سبزیجات تازه.

در یک کلیپ, Taimur دیده می شود پوشیدن یک صحن و برگزاری یک جفت قیچی به عنوان او بر میدارد برخی از کلم بروکلی در مزرعه.

آشپز Vijay Chauhan زیر نویس فیلم: “هنگامی که من دوست #taimuralikhanptaudi است. احساس می کنم همیشه شاد و او را از مزرعه تا چنگال با #ChefVijaychauhan کنده برخی از سبزیجات آلی او مواد غذایی پخته شده برای خودش. او را دوست دارد پخت و پز, Taimur را دوست دارد به خوردن سبزیجات برگ سبز, سوپ, سالاد باغ سبز تازه شنبلیله parantha. او دوست داشت ما باغ آلی…” نگاهی به:

Laal سینگ Chaddha است کارگردان راز ستاره ساز Advait Chandan. فیلم است که یک مقام رسمی اقتباس از سال 1994 هالیوود آمار فارست گامپ با بازی تام هنکس.

این فیلم همچنین ویژگی های تامیل star Vijay Sethupati.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im